2011-01-10

Perfumy

Pachnący klucz do świata fantazji

Każda z nas chętnie przenosi się do magicznego świata wyobraźni – świata, w którym wszystko wydaje się być piękniejsze. Nowa woda toaletowa Secret Fantasy marki Avon pozwoli Ci odnaleźć klucz do tajemniczego świata pełnego fantazji. Nieziemski zapach podaruje Ci przekonanie, że spełnienie najskrytszych marzeń  czy wszelkich pragnień jest możliwe.

Secret Fantasy
to wyjątkowy zapach, łączący w sobie aromat słodkiego ananasa i orzeźwiających lilii, które urzekają wyrafinowaniem. Całość doprawiona jest szczyptą hipnotyzującej ambry.

Urzekająca delikatnością mieszanka to idealny zapach dla młodych, energicznych dziewczyn, które nie boją się marzyć. To zapach, która dodaje pewności, że wszystko jest możliwe, wystarczy tylko chcieć i nie bać się żadnych życiowych wyzwań. Otul się wspaniałym aromatem i pozwól marzeniom stać się rzeczywistością!

Kompozycję, pełną słodyczy i jednocześnie świeżości, zamknięto w dziewczęcym różowym flakonie, ozdobionym kluczykiem, chroniącym dostęp do sekretnego świata pragnień. Secret Fantasy to idealny pomysł na świąteczny upominek dla młodych marzycielek.

Cena regularna: 73 zł
Pojemność: 50 ml

Komentarze (1)

merkana (2011-02-20 16:08:12)
na pewno spróbuję.
 Zapach wspaniale pachniał w katalogu. Flakon również zachęca do kupna:) z pewnością się na niego skuszę!:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar