2011-01-07

Nowinki

Moda, skandale, metamorfozy w telewizji

Serial W dobrym stylu poświęcony jest sztuce, architekturze, fotografii i modzie. W każdym z odcinków zabiera widzów za kulisy pokazów kolekcji międzynarodowych projektantów i na plany najważniejszych sesji fotograficznych oraz pozwala poznać szczegóły historii z pierwszych stron gazet ze świata mody i projektowania.


27 grudnia 2010 r. kanał Zone Club zaczął nadawać pod nową nazwą: Club TV. Na ekranie pojawiła się nowe logo oraz oprawa graficzna. Tego dnia również zaczęła obowiązywać nowa, odświeżona ramówka, lepiej dostosowana do potrzeb widzów. Nowością na kanale jest blok programowy „Babskie Wieczory w Clubie”, emitowany od poniedziałku do piątku od godz. 20.00, a w nim moda, metamorfozy, seks, skandale oraz - po raz pierwszy na Club TV – serial fabularny Potyczki Amy (o godz. 22.00).

Club TV to wyjątkowy kanał adresowany do kobiet o przeróżnych zainteresowaniach i potrzebach: śledzących modę i trendy, bawiących się przy programach randkowych, szukających plotek z życia gwiazd, ale także pragnących rozwijać swoje wnętrze i swój wizerunek. W swojej wyjątkowej i intrygującej ofercie programowej Club TV stawia na tematy, które naprawdę ciekawią kobiety. Przed szukającymi rozrywki, relaksu i inspiracji otwiera się świat jak z kobiecych magazynów.

PREMIERA: W dobrym stylu (2010)
Od 7 stycznia 2011 w piątki o godz. 21:00 w Club TV(w ramach bloku „Babskie Wieczory w Clubie”)

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar