Diky

2011-01-07

Pielęgnacja ciała

Doda na Miss Kosmetyczek 2011

Kalendarz towarzyski 2011 roku otwiera Gala Miss Kosmetyczek zorganizowana przez firmę kosmetyczną Clarena. Swoją obecność zapowiedzieli między innymi: Doda, Justyna Steczkowska, Agata i Piotr Rubikowie i nowa Miss Polonia 2010 – Rozalia Mancewicz. Nic w tym dziwnego. Któż nie jest ciekaw, jak wyglądają i dbają o siebie te, które na co dzień troszczą się o urodę innych?

Czy bycie kosmetyczką sprawia, że dba się o swoją urodę uważniej? Odpowiedzi na to pytanie zaintrygowało gwiazdy małego i dużego ekranu, które będą gośćmi na wyborach najpiękniejszej i najbardziej profesjonalnej kosmetyczki. Sprawdzać, czy rzeczywiście w tym przypadku szewc buty posiada, będą: Ewa Kasprzyk, Teresa Kopias, Agata i Piotr Rubikowie, Monika Richardson, Jolanta Fajkowska, Maria Niklińska, Grażyna Wolszczak, Andrzej Grabowski z żoną, Marzena Rogalska i Anna Maruszeczko. Najwięcej emocji wzbudza oczywiście Doda. – Dla naszych finalistek będzie to z pewnością wyjątkowe spotkanie – mówi Magdalena Małys z firmy Clarena, koordynatorka Gali Miss Kosmetyczek.

Wybory Miss Kosmetyczek to inicjatywa firmy kosmetycznej Clarena, która dostarcza kosmetyki i sprzęt specjalistyczny do salonów kosmetycznych. Clarena doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że wygląd kosmetyczki to, obok profesjonalizmu, umiejętności i wiedzy, jej wizytówka, kwestia, która często decyduje o skorzystaniu z usług danej profesjonalistki. – Jest naturalne, że jeśli osoba, która ma zająć się naszą urodą, sama jest piękna i zadbana, to wzbudza większe zaufanie – mówi Patricia Popławska-Kostiuk, prezes firmy kosmetycznej Clarena. Organizując wybory, Clarena chce zwrócić uwagę na tę wyjątkową grupę zawodową. Pragnie też pokazać, że profesjonalne dbanie o urodę poprzez korzystanie ze specjalistycznych zabiegów, wykonywanych przez wysokowykwalifikowanych profesjonalistów sprawia, że dłużej będziemy piękne i młode.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar