2010-12-23

ROZRYWKA

Tej nocy nikt nie uniknie basu

Zjednoczenie częstochowskich wielbicieli żarłocznego basu zaprasza w wigilię Bożego Narodzenia na wielką muzyczną ucztę! Połamiemy się bitami przy tłusto serwowanych basach! Zagrają dla was 3 częstochowskie załogi w mocnym, basowym stylu, nie zabraknie świąteczno-muzycznych niespodzianek! Pójdźmy wszyscy do bassteńki!

Zagrają:
* Dub Exciters
Kolektyw założony na przełomie 2009/2010 roku który swój cel obrał głównie na promowaniu muzyki takiej jak dub, dubwise, uk steppers, jungle, dubstep. Każdy z nich stawiał już wcześniej kroki za konsoletą w różnych soundach. Pan_Zrywa reprezentant Care Bear Sound a ICDub zwany również jako ICU reprezentuje El Casei The Sensi Sound. Jednym zdaniem "Dwóch skromnych typów którzy kochają bass a imprezom mówią stanowcze czemu NIE!"

* Blackleg
Polski producent i dj. Przygodę z muzyką rozpoczął wraz z pojawieniem się w domu pierwszego komputera. Wychowany na dźwiękach J. M. Jarre’a, Vangelis, M. Bilińskiego rozbudził w sobie pasję do muzyki elektronicznej. W 1997 roku nastąpił pierwszy kontakt z muzyką klubową. W jego mieście grano wtedy głównie minimal oraz detroit. W 1998 roku przyszła pora na drum’n'bass.

Zafascynowany tym gatunkiem zaczął tworzyć pierwsze produkcje na nieśmiertelnym FastTrackerze. Jako producent starał sie rozwijać swoją pasję, w 2002 roku zgłosił się do udziału w konkursie dla producentów muzyki połamanej “Made In Poland” organizowanym przez legendarną załogę Sonic Trip. Jego utwór “Life Arena” znalazł się w finałowej dziesiątce. Rok później podczas drugiej edycji konkursu w finale znalazł sie jego “Monolith”. Utwór ten znalazł się również na oficjalnej składance “1st Selection of Made In Poland”. Przygoda z graniem rozpoczęła się w 2002 roku kiedy to wraz z dj.
Magnetic, dj. Exasperem oraz dj. Evilem zaczęli organizować w Częstochowie imprezy drum’n'bass. W roku 2004 wraz z Magnetic’em, dj. Peet’em z Łodzi oraz z mc. JBM’em założyli crew Partizans. W
składzie tym grali w Krakowie, Katowicach, Tychach, Tomaszowie Mazowieckim, Łodzi i innych miastach. Obecnie Blackleg skupia się na produkcji, w 2007 r. zaczął promować dubstep, w tym gatunku dziś czuje się najlepiej.

*Rise up! sound system
Rise up! to trzech przyjaciół (Kingman, Zmora, Lotnik), których łączy miłość i pasja do głębokich, basowych brzmień szeroko pojętego nurtu dub/reggae. Na imprezach sound systemowych podróżują głównie wśród świadomych rytmów digital dubu, brytyjskich, skocznych steppersów, korzennego reggae, by wreszcie dotrzeć do elektronicznych zaświatów dubstepu. Ich funkcjonalność na imprezach sprowadza się przede wszystkim do prezentacji (selekcji) muzyki z czarnych płyt oraz CD, jednak całość okraszana i uzupełniana jest przekazem czy nawijkami Kingmana i Lotnika. Sety są powykręcane, pełne pogłosów, dźwięków syren i wszelkiego rodzaju efektów z życia wziętych - im głębszy bas, im głośniejsze i dosadniejsze dźwięki, tym bardziej owocna medytacja.
 
"Uważamy, że ludzie którzy przychodzą do klubu powinni dostać to, czego pragną, a więc nie tylko dobrą zabawę i wibracje, ale również świadomy przekaz, naukę, której za zwyczaj nie zdobędą podczas monotonnej lekcji w szkole, bądź oglądania wiadomości w babilońskiej telewizji. Gramy i będziemy grać imprezy dla ludzi bez względu na rasę, kolor skóry, wiek, wykształcenie. Music is a mission, not competition!"


Do składu dołączą również reprezentanci PARTIZANS CREW!!! czyli MrFloopy oraz Magnetic!!! Swój secik dłuższy lub krótszy możliwe że zaprezentuje Harry aka. ARTUR HARRISON.

- 24.12.2010 godz. 22:30 BassTerka - tej nocy nikt nie uniknie basu! Wstęp: 7 PLN

START godz. 22:30 / STOP 4:34
Enter = 7 PLN

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar