2007-08-27

PLOTKI

Dominika Ostałowska odchodzi

O tym podobno się mówiło...
O odejściu Dominiki Ostałowskiej z popularnej telenoweli "M jak miłość" mówiło się w środowisku filmowym od momentu, w którym aktorka przyjęła propozycję zagrania w nowym serialu telewizji TV4 pt. "Regina". Ostałowska miała być ukarana za "nielojalność" w stosunku do producentów "M jak miłość", którzy nigdy nie akceptowali tego, że "ich" aktorzy grają w innych serialach. Czy aktorka rzeczywiście odejdzie z ukochanego serialu Polaków?

Dementują...
Na łamach "Twojego Imperium" Ilona Łepkowska zdementowała jednak pogłoski jakoby Ostałowska miała wylecieć z "M jak... ". "To jakaś bzdura z odejściem Dominki. Jej udział w serialu sensacyjno-obyczajowym w niczym nam nie przeszkadza".

Zmiana stanowiska...
Jeszcze rok temu Łepkowska nie pozwalała swoim aktorom grać w innych produkcjach niż "M jak... ". Mówiło się nawet, że właśnie na sukces serialu złożyło się min. to, że aktorzy w nim grający nie występują w innych telenowelach i nie mylą się widzom z innymi bohaterami. Przypominamy, że również Małgorzata Kożuchowska miała problemy z producentami "M jak miłość", gdy zgodziła się zagrać w nowym serialu Polsatu pt. "Tylko miłość".

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar