2010-12-19

DEKORACJA WNĘTRZ

Zimowe wieczory

Nic tak nie rozgrzewa w mroźny wieczór jak filiżanka gorącej, aromatycznej herbaty. Podana w eleganckiej porcelanowej filiżance marki Villa Italia będzie dodatkowo przyjemnym zwieńczeniem pracowitego dnia.

Filiżanka z motywem kwiatowym przywodzi na myśl ukwieconą łąkę, skąpaną w letnim słońcu. Można choć na chwilę zapomnieć o mrozie i śniegu za oknem. Kolekcja Rosalia marki Villa Italia to propozycja dla wszystkich, którzy z utęsknieniem oczekują na cieplejsze, słoneczne dni. Kilka łyżeczek owocowego syropu lub suszonych jabłek czy malin dodanych do herbaty sprawią, że nabierze ona wyjątkowego, letniego smaku.

Każda herbata nabierze rozgrzewającej mocy z dodatkiem zimowych przypraw, takich jak imbir, cynamon, czy goździki. Można dodać także skórkę z pomarańczy. Bogactwo aromatów sprawi, ze nabierze ona wyjątkowego aromatu. Taka herbata podana w klasycznej, porcelanowej filiżance z kolekcji Clara Gold  marki Villa Italia będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów.  

Ciekawym i praktycznym pomysłem podawania herbaty są filiżanki z czajniczkiem marki Villa Italia. Podczas gdy w czajniczku zaparzamy swoją ulubioną herbatę, filiżanka nagrzewa się i dzięki temu możemy dłużej cieszyć się ciepłym napojem. Takie komplety polecane są zwłaszcza dla osób, które lubią celebrować proces parzenia herbaty.

Gorąca, aromatyczna herbata w stylowej filiżance to prosty sposób na rozgrzanie zmarzniętego ciała i chwilę przyjemności po pracowitym, zabieganym dniu.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar