Diky

2010-12-16

Nowinki

Jesienne propozycje marki Bolero

W pokazie Yves Saint Laurent’a projektant Stefano Pilati  zainspirowany deszczową pogodą przygotował płaszcze z cudownie oryginalnymi, a także funkcjonalnymi bolerkami. Dzięki kolekcji polskiej firmy Bolero moda z paryskiego tygodnia mody jest dostępna na wyciągnięcie ręki.

Kurtka w miodowym kolorze nabiera nowego charakteru z elegancko okrytymi ramionami. W tej samej kolekcji możemy znaleźć koktajlowe sukienki i urocze sweterki.  Sukienki o klasycznych krojach odznaczają się pięknymi odcieniami paryskiego błękitu i granatu oraz intrygującymi drapowaniami i cięciami przy dekolcie oraz w talii.  Podkreślają to, co w kobiecej sylwetce jest najpiękniejsze. Współgrają z talią i kształtnymi biodrami. Bez przeszkód zastąpią klasyczną „małą czarną”.

Dopełnieniem każdego stroju, w szczególności w chłodne dni, są sweterki. Projektanci marki Bolero proponują nie tylko proste fasony idealne do każdego zestawu ale także ozdobione by w połączeniu z modnymi prostymi spodniami nie wymagały dodatków co stanowi proste rozwiązanie na każdy dzień. Również tu ważną rolę odgrywa kolor. Żywy, niebieski odcień wyróżni się wśród jesiennych szarości .

Autorka tekstu:
Zuzanna Grabiak

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar