2010-12-14

Napoje

W trosce o zdrowie Babci i Dziadka

W Dni Babci i Dziadka wnuki korzystając ze specjalnej okazji, dziękują im za opiekę i pomoc.  W trosce o zdrowie Dziadków, obdarujmy ich kojącymi prezentami.

 
W natłoku codziennych zajęć często brakuje czasu na spotkania z Dziadkami. Ich święto jest zatem odpowiednią okazją do odwiedzin i długich rozmów przy gorącej, aromatycznej herbacie.

Czas na Herbatę, z myślą o Babciach i Dziadkach, przygotował coś specjalnego. Sekret Babuni (100g/18,20zł) to naturalna czarna herbata z dodatkiem maliny, jabłka, czerwonej porzeczki i aromatu. Herbatka dla Dziadka zaś (100g/16,50zł) to naturalna czarna, herbata zielona Gunpowder z dodatkiem truskawek i aromatu.

Odpowiednim prezentem dla seniorów są również olejki eteryczne z oferty Czas na Herbatę. Służą one do aromatyzacji powietrza, a także do kąpieli i masażu. Olejki posiadają właściwości lecznicze:  Olejek Sandałowy (cena: 13,90zł) o działaniu lekko relaksującym i odprężającym, pielęgnuje skórę suchą i odwodnioną. Z kolei Olejek Rozmarynowy (cena: 8,90 zł) pomaga zniwelować zmęczenie psychiczne, wzmożone napięcie oraz trudności w zapamiętywaniu. Tonizuje pracę serca, łagodzi dolegliwości związane z żylakami. Jest pomocy także podczas zimowego przeziębienia-  ułatwia oddychanie w czasie kataru, łagodzi kaszel.

Produkty Czasu na Herbatę łączą pokolenia, skutecznie poprawią samopoczucie Babci i Dziadka, korzystnie wpływając  na kondycję ich zdrowia.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar