2010-12-13

Włosy

Timotei wymarzona objętość

Inspirowane naturą i doświadczeniem kobiet z różnych zakątków świata, szampon i odżywka z nowej linii Timotei Wymarzona Objętość to odpowiedź na problem potrzebujących zastrzyku energii, cienkich i delikatnych włosów. Dzięki starannie wyselekcjonowanym naturalnym składnikom oraz innowacyjnej technologii, wzmocnią włosy oraz sprawią, że zyskają na objętości.

Produkty z serii Wymarzona Objętość zawierają w 100% naturalne ekstrakty z brazylijskiej guarany i hiszpańskiego różowego grejpfruta. Ekstrakt z pestek guarany zawiera kofeinę i niacynę, które mają właściwości witalizujące i pobudzające. Składnik ten znany jest z właściwości stymulujących i energetyzujących. Dodatkowo ma działanie ściągające i zapewnia włosom długotrwały blask. Ekstrakt z różowego grejpfruta, jest bogatym źródłem witaminy C, dzięki czemu odświeża i nawilża włosy. Składnik ten znany jest również z właściwości antybakteryjnych oraz hamuje działanie wolnych rodników.

W szamponie Timotei Wymarzona Objętość wykorzystano silikony o bardzo małej średnicy cząsteczek, dzięki której substancje pielęgnujące równomiernie rozkładają się na powierzchni włosa, dokładnie uzupełniając jego strukturę. Włos staje się bardziej wygładzony i miękki, a także łatwiej się rozczesuje. Nowa odżywka Timotei Wymarzona Objętość umożliwia dokładniejsze rozprowadzenie kosmetyku na mokrych włosach, a także ułatwia jego spłukiwanie, dzięki czemu włosy lepiej się rozczesują. Zwiększona absorpcja substancji odżywczych na powierzchni włosa tworzy ochronną warstwę poprawiającą jego jakość, wygląd i odporność.

Zarówno szampon jak i odżywka Timotei Wymarzona Objętość do włosów cienkich i delikatnych, zostały stworzone z myślą o kobietach, które dbają o otaczające ich środowisko, a także pragną korzystać w pełni z dóbr jakie niesie ze sobą natura.

Nowatorskie połączenie naturalnych składników z różnych stron świata i innowacyjnej technologii dało unikalną linię produktów Timotei inspirowanych naturą.

DOSTĘPNE PRODUKTY:
Szampon Timotei Wymarzona Objętość (250 ml) – cena 6, 49 zł
Szampon Timotei Wymarzona Objętość (400 ml) – cena 8, 99 zł
Odżywka Timotei Wymarzona Objętość (200 ml) – cena 7, 49 zł

Komentarze (1)

QlmsOqbCKWSRBku (2012-02-21 04:16:32)
JotFierXKQaQmprbHcu
I found just what I was needed, and it was enetrtiainng!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar