2010-12-12

Napoje

Szampańskie podróże z Dorato

15 milionów na szampańskie podróże! Niemożliwe? Ależ tak! 100 tysięcy bonów turystycznych o nominale 150 zł każdy, a dodatkowo piętnaście tysięcy na wyjazd do Paryża! Ofertę taką przygotowała marka Dorato w swojej  świąteczno-noworocznej promocji konsumenckiej, która ruszyła na początku grudnia br. i potrwa do 10 stycznia 2011r. Promocją objęte są punkty sprzedaży w kanałach tradycyjnym i nowoczesnym na terenie całego kraju.

 
Promocja zakłada wydanie bezprecedensowej liczby 100 000 nagród gwarantowanych w postaci voucherów turystycznych o nominale 150 zł. Każdy uczestnik promocji może wybrać czas i miejsce na uczczenie ważnych chwil podczas szampańskich podróży z Dorato. Bon można zrealizować na zakup jednej z tysięcy wycieczek zagranicznych dostępnych w największym polskim internetowym biurze turystycznym.

Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić specjalnie oznakowany produkt Dorato, zachować paragon oraz podczas trwania promocji zarejestrować swój kod z odwrotu etykiety na stronie  internetowej www.Dorato2011.pl.

Ponadto osoba, która zgromadzi na swoim koncie największą liczbę kodów, otrzyma voucher o wartości 15 000 zł na niezapomniany tydzień w Paryżu i kieszonkowe.

Akcja wsparta zostanie działaniami promocyjnymi w punktach sprzedaży na terenie całego kraju oraz intensywną i szeroko zakrojoną kampanią w Internecie oraz akcją sponsoringową w TV.

Szczegóły promocji znajdują się stronie www.Dorato2011.pl i w regulaminach akcji.

Za pomysł, kreację i obsługę akcji odpowiedzialna jest agencja Los Mejores, za zakup mediów odpowiada dom mediowy PanMedia Western, natomiast działania PR prowadzi agencja Kuźnia PR.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar