Diky

2010-12-11

CIEKAWOSTKI

Podróże w Stylu Gwiazd w klubie Opera

29 listopada 2010 r. z okazji wydania 2 edycji katalogu ITAKA & Gala Podróże w Stylu Gwiazd - Biuro Podróży Itaka wraz z magazynem Gala zaprosiły do warszawskiego klubu Opera na muzyczną i kulinarną podróż dookoła świata.

Premiera 2 edycji katalogu przywołała klimat wakacji i dostarczyła gościom prawdziwego zastrzyku pozytywnej energii, podczas szalejącego za oknem ataku zimy. Gorące rytmy i egzotyczne smaki lata przeniosły wszystkich spragnionych przygody i wypoczynku do najbardziej pożądanych wakacyjnych destynacji świata.

Prezes Wydawnictwa G+J Magdalena Malicka oraz Zarząd Itaki w osobach: Mariusza Jańczuka, Leszka Szagdaaj, Piotra Henicza i Michała Wróbla zaprosili na tę okazję znakomitych gości - przedstawicieli świata kultury i sztuki, gwiazdy kina, estrady i partnerów biznesowych.

29 listopada był pierwszym dniem ataku zimy i śnieżyc w Warszawie i chociaż zaproszeni spędzili 2 do 3 godzin zmierzając na imprezę to jednak większość dopisała.

W ten wyjątkowy wieczór wystrój, znanego i lubianego warszawskiego klubu Opera, idealnie współgrał z tematyką spotkania, budując orientalną atmosferę krajów Dalekiego Wschodu. Miejsce wypełniał aromat dalekomorskich pachnideł, a na stołach gościły unikalne specjały kuchni fusion. Niepowtarzalny klimat spotkania budowali także gospodarze wieczoru: Dorota Gardias i Tomasz Kammel. Energetyczne występy zespołów Pectus i She Moans porwały obecnych do szalonego tańca i uczyniły parkiet klubu najbardziej pożądanym miejscem. Natomiast Jozef Holly zachwycał swoim głosem i nastrojową grą na fortepianie. Gościom szczególnie pozostało w pamięci jego wykonanie utworu „Hallelujah” Leonarda Cohena.

Wyjątkową determinacją wśród artystów wykazał się kabaret „Nowaki”, który dotarł do stolicy po trwającej 14 godzin podróży z Jeleniej Góry. Choć opóźnienie, spowodowane trudnymi warunkami atmosferycznymi, uniemożliwiło występ - artyści już z parkietu rozbawiali i zarażali humorem uczestników imprezy.

Atrakcją wieczoru cieszącą się dużym zainteresowaniem wśród zebranych było losowanie nagród, wśród których znalazły się wyjazdy w najbardziej prestiżowe destylacje świata, np. na Goa w Indiach czy do Meksyku, a także ekskluzywny sprzęt elektroniczny.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim gościom, którzy pomimo niedogodności pogodowych przybyli do klubu Opera, by bawić się tego wieczoru wspólnie z Galą i Itaką.

Impreza w klubie Opera to jedynie preludium tego, co czeka na urlopowiczów w najbliższym sezonie wakacyjnym w ramach Podróży w Stylu Gwiazd! Szczegóły w 2 edycji katalogu ITAKA & Gala Podróże w Stylu Gwiazd!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar