Diky

2010-12-04

Kolekcje ubrań

Paryski szyk od RESERVED

Miasto wyjątkowe, tętniące życiem, pachnące modą. Paryż i jego wysublimowany szyk. Trudny do nazwania, jeszcze trudniejszy do uchwycenia, niezmiennie modny i inspirujący styl już tej zimy w RESERVED.

Saint Germain to bardzo stylowa propozycja RESERVED na zbliżającą się zimę. Zbliżenie na modne paryskie kroje i tkaniny, składające się na charakter tej modowej metropolii.

Nazwa pochodzi od jednej z paryskich dzielnic, dedykowanej hrabiemu zwanemu potocznie „Cudownym Człowiekiem” Urodzony w XVIII wieku był szlachcicem, kochał podróże, uwielbiał muzykę, był ponoć wirtuozem skrzypiec i fortepianu. Kroniki wspominają jego życie jako wyjątkowo ciekawe i  jeszcze bardziej burzliwe.

Istotą Paryża są sami paryżanie, a głównie paryżanki. Tak było od wieków.
Noszą się zawsze stylowo. W naturalnych, prostych krojach odnajdują szykowność, która podkreślą formę faktury i deseń tkaniny.

Styl nie kojarzy się tutaj z pogonią za trendem. To moda sama w sobie, sposób wyrażania się. Szacunek dla subtelności, dbałość o szczegóły i harmonia barw tak w skrócie można opisać paryską inspirację w modzie.

Granat współgra z kolorem wybornego wina, a prawdziwym creme de la creme jest ciepła barwa beżu. Marynarki wcięte w talii w twarzową pepitkę, apaszki  misternie zawiązane na szyi, szale, kamizelki, ciepłe golfy.
 
Wysublimowany styl RESERVED prosto z paryskich ulic godny jest naśladowania. Elegancja splata się tu  bowiem z lekkością i dbałością o szczegół. Tak się nosi paryska ulica, Paryż i Saint Germain.

 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar