2010-12-02

Dodatki

Świąteczne propozycje dla każdego

Jak co roku większość z nas ma problem z zakupem prezentu na Mikołaja, czy pod choinkę. Chcemy naszym bliskim podarować coś wyjątkowego, zwykle praktycznego i „na czasie”. Dobrą propozycją są modne dodatki i gadżety. Wśród ofert zegarków znajdzie się coś dla elegantów, miłośników sportu i fanów modnej biżuterii.

G-Shock dla prawdziwych twardzieli
Zegarki z serii G-Shock to coś dla panów, którzy nie dają się zapakować do szuflady, może za wyjątkiem tej z napisem „lubię ekstremalną jazdę”. Posiadacz G-Shocka prędzej umrze, niż włoży kapcie, dlatego wszystkie modele tej marki są ultra wytrzymałe – zdaniem niektórych – nawet bardziej od laptopów niektórych ministrów. Na koniec tego roku CASIO proponuje intensywne kolory G-Shocka. Najnowszy GX-56-4ER posiada baterię słoneczną. O ten zegarek na pewno nie będą martwić się nurkowie. Ci śmiałkowie, którzy zapuszczą się pod wodę na głębokość 200 m. stwierdzą, że zegarek nawet nie zaparuje. Podobnie z resztą z modelem DW-6900MM-2ER, którego wodoszczelność wynosi 20 ATM. Model ten występuje w kilku żywych kolorach: niebieskim, żółtym, zielonym, pomarańczowym, czerwonym, srebrnym, białym z niebieską tarczą oraz czarnym i czarnym z zieloną tarczą. Model GA-110C-7AER oferowany jest w wersji białej oraz czarnej.
 


Kobiecy
Jeśli myślimy o prezencie dla kobiet, to… z reguły lepiej się porządnie zastanowić. Ale można też działać metodycznie – wszak prezent dla damy musi być modny! A takie są właśnie Baby-G, których ambasadorem jest Ke$ha. Proste w obsłudze, bez zbędnych funkcji, ale za to oferowane w tak wielu kolorach, dzięki czemu można je dość swobodnie dobierać pod kątem garderoby. Lub odwrotnie – są tak śliczne, że równie dobrze można pod ich kątem dobierać garderobę. Model BG-1006SA-8ER występuje w pięciu kolorach, BGD-100 w siedmiu, a BG-5600SA aż w trzynastu - w tym również BG-5601, BG 5602, BG-5604 – w rzadkich barwach takich jak fioletowy czy brązowy.Dla sportowców różnej maści
Miłośnicy sportu i aktywnego stylu życia mają z CASIO naprawdę dobrze. Poza wspomnianymi G Shock mogą się również zastanawiać nad modelami z serii ProTrek. Nie ma co ukrywać – ProTreki są idealne dla facetów, którzy lubią kontrolę i to w wielu aspektach. Są nie tylko na czasie z czasem – bo ProTreki mają najdokładniejsze na świecie czasomierze. Wisząc gdzieś hen na skalnej półce, jego szczęśliwi posiadacze mogą mierzyć ciśnienie powietrza, temperaturę, wysokość nad poziomem morza, korzystać z kompasu itd. Coraz więcej ProTreków posiada panel słoneczny, przez co zegarki nie wymagają wymiany baterii i są ekologiczne. Niewiele mniej wytrzymałe i technologicznie zaawansowane zegarki dla sportowych zapaleńców znajdziemy w serii CASIO SGW i MTD.Elegancki
Modele Edifice szczególnie lubiane są przez fanów motoryzacji. Być może dlatego, że tarcze zegarków przypominają te w samochodzie - prędkościomierz, obrotomierz i stan paliwa. CASIO Edifice już drugi sezon wspiera zespół Red Bull Racing Formuły 1. Jak tylko Sebastian Vettel został ambasadorem CASIO - od razu rozpoczął rajd po tytuł Mistrza Świata. Jeśli szukasz więc prezentu dla fana 4 kółek, wybierz CASIO Edifice w eleganckiej obudowie.Wszystkie modele można kupić w sklepach Time Trend lub na www.timetrend.pl.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar