2010-12-01

Napoje

Szukasz wyjątkowego prezentu? Kup wino!

Poszukiwania świątecznego upominku to wielkie wyzwanie dla każdego z nas. Długo zastanawiamy się, co wybrać, by uszczęśliwić drugą osobę. Dobrze, gdy prezent jest przemyślany, niebanalny i wyjątkowy – tak jak ktoś, kogo chcemy obdarować. Wszystkie te wymagania spełnia butelka dobrego wina.

Butelka dobrego wina będzie unikalnym i uniwersalnym prezentem, a Ty zyskasz pewność, że podarujesz upominek specjalny i pełen klasy jednocześnie. Pamiętaj, że możesz dopasować wino do osoby, którą chcesz obdarować. Pomoże Ci w tym portal Winezja.pl. Serwis zawiera informacje dotyczące poszczególnych gatunków win oraz porady sommeliera. WWW.winezja.pl to przede wszystkim Wygoda, Wybór, i Wiedza - trzy cechy i zarazem drogowskazy, które są niezastąpione w przedświątecznym poszukiwaniu prezentów.

Dlaczego Wygoda? Ponieważ kupujesz wino w swoim domu za pomocą Internetu - bez potrzeby poświęcania wielu godzin na chodzenie po sklepach i stanie w kolejkach. Wybór - portal posiada największą ofertę win w Polsce (650 rodzajów). Znajdziemy na nim specjalne narzędzie, które umożliwia dopasowanie wina do gustu obdarowywanej osoby. Dodatkowo można dokonać wyboru poprzez określenie takich cech wina jak: kraj i region pochodzenia, jego kolor, cena, a także smak, aromat, gładkość i budowa. Jeśli jednak nie czujesz się znawcą tego trunku, skorzystaj z Wiedzy i rad eksperta – trzykrotnego mistrza Polski sommelierów Tomasza Koleckiego-Majewicza. Portal, bogaty w świeże i niebanalne informacje ze świata win, zawiera również profesjonalne zdjęcia etykiet, które z pewnością ułatwią Ci podjęcie właściwej decyzji.

Obdarowując najbliższych czymś specjalnym sprawisz, że zapamiętają ten upominek na długo. Portal Winezja.pl to prawdziwa skarbnica pomysłów na świąteczne prezenty. Zajrzyj na tę stronę i przekonaj się, że jest wyjątkowa.

Komentarze (1)

Monika (2011-11-29 14:08:58)
sztuka wina
wino najlepszy pomysł na prezent www.sztukawina.pl
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar