2010-11-30

Nowinki

Gangster w magazynie

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” głosi stare powiedzenie. Niedoceniając urody tego, co nas otacza, dziwimy się, że światowej sławy reżyser Dawid Lynch kręci film w Łodzi, a kinowy hit „Opowieści z Narnii” realizowany jest w polskich Tatrach. Cóż ci ludzie widzą w naszej przaśnej Polsce? To samo, co zobaczyła Natasha Pavluchenko w magazynie firmy Marbet. Dla pracowników bielskiej firmy  to tylko miejsce pracy, w oczach projektantki - idealny plener dla sesji zdjęciowej najnowszej kolekcji „Gangsta & Roses”.

 
Na kilka godzin w Magazynie Wyrobów Gotowych firmy Marbet powiało wielkim światem, a przez dok załadunkowy zamiast tira wjechał dla odmiany czarny cadillac. Historia była taka – młody gangster przybywa z Toskanii, aby w czeluściach magazynowych hal załatwić swoje mroczne interesy. Głównym bohaterem sesji stal się model – Nikos Karampotis, chłopak o urodzie południowca, ubrany w błękitny garnitur z wpiętymi w butonierkę materiałowymi kwiatami i beżowe, zamszowe mokasyny. Spacerując po świeżej cementowej wylewce, pomiędzy magazynowymi regałami z kasetonami i listwami robił naprawdę spore wrażenie.

Natasha Pavluchenko i fotograf Tomasz Macura dbali o dobrą, luźna atmosferę sesji, żeby zrelaksować się nieco stremowanego na początku gangstera. Po zdjęciach w samochodzie przyszedł czas na sesję z udziałem mebla projektu Natashy. Na szezlongu Marbet Style pozwoliła sfotografować się sama projektantka. Natasha Pavluchenko nie odmówiła sobie również przyjemności przejechania się na rowerze wykorzystywanym na co dzień do poruszania się w przestrzeni Marbetu przez pracowników.

Zdjęcia zrobiły furorę na facebookowym profilu Marbet Style i Natashy Pavluchenko. Wśród licznych komentarzy pojawiło się również nowe określenie na szezlong … fortepian. Jak napisał Tomasz Macura: „Fortepian ??? Hmmm w roku Chopinowskim - podoba mi się !!!”
 
W magazynowych przestrzeniach – na zdjęciu Nisko Karampotis i Natasha Pavluchenko


 
Natasha Pavluchenko na rowerze
Sesja zdjęciowa w magazynie – Nikos Karampotis i Tomasz Macura
 


Zdjęcia autorstwa Adriana Lacha (www.adrianlach.com)

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar