Diky

2010-11-26

Nowinki

Gwiazdy w Monaco Fashion Store

Ulubiony high-endowy butik gwiazd polskiego show biznesu – Monaco Fashion Store – już od soboty 13 listopada zaprasza Państwa na zakupy w C.H. Promenada.  Jedną z pierwszych klientek ekskluzywnego butiku była Katarzyna Glinka, aktorka znana m.in. z roli w serialu „Barwy szczęścia” oraz programu „Taniec z gwiazdami”. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch kinowych hitach: „Och Karol 2” oraz „Wyjazd integracyjny”.

 
„Moje pierwsze spotkanie z firmą Monaco Fashion Store miało miejsce podczas sesji zdjęciowej, kiedy stylistka zaproponowała mi sukienkę projektanta Tadashi Shoji. Zachwyciłam się elegancją, klasyką a także prostotą tej kreacji” – opowiada Kasia Glinka.


Kobiety potrzebujące modnej i niepowtarzalnej kreacji wieczorowej, koktajlowej lub wizytowej od projektanta mają szansę zdobyć ją w butikach Monaco Fashion Store. Klientki znajdą tu niepowtarzalne sukienki w każdym rozmiarze, suknie koktajlowe, i kreacje wieczorowe na wielkie wyjścia i „czerwony dywan”, ale również propozycje na codzienne, lecz bardziej oficjalne okazje.
 „Kiedy szukam kreacji na wielkie wyjście często wracam do Monaco Fashion Store i znajduję to, czego mi potrzeba. Zdarza się, że przy tej okazji uda mi się kupić również sukienkę na co dzień” – śmieje się Kasia Glinka.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar