2010-11-27

Pielęgnacja ciała

Cztery Pory Roku – zestawy świąteczne

Na nadchodzące święta marka Cztery Pory Roku przygotowała zestawy upominkowe inspirowane zapachami natury. Każdy z nich zawiera balsam do pielęgnacji ciała i dezodorant. Komplety dostępne są w dwóch wariantach zapachowych. Pierwszy składa się z balsamu Odmładzające perły i minerały i dezodorantu Sensitive subtelność kwiatów, drugi zawiera balsam Relaksujące kwiaty wiśni japońskiej i dezodorant Energy energia pomarańczy.

 
W skład zestawu ENERGY wchodzą: Balsam Relaksujące kwiaty wiśni japońskiej i dezodorant Energy energia pomarańczy
Intensywnie nawilżający balsam do ciała został przygotowany w oparciu o ekstrakt  z kwiatów wiśni japońskiej i naturalny czynnik nawilżający. Składniki te sprawiają że produkt intensywnie wygładza, odżywia i uelastycznia skórę. Delikatna konsystencja kosmetyku powoduje, że łatwo się rozprowadza. Dezodorant Energy o zapachu pomarańczy dodaje energi i pozostawia uczucie komfortu na skórze. Zawiera wielofunkcyjny, nowoczesny składnik dezodorujący, dzięki czemu zapewnia długotrwałą redukcję zapachu potu. Dezodorant jest łagodny dla skóry i nie pozostawia śladów na ubraniach.
Cena: 20 zł

Zestaw SENSITIVE zawiera: Balsam Odmładzające perły i minerały i dezodorant Sensitive subtelność kwiatów
Balsam Odmładzające Perły i minerały przeznaczony do codziennej pielęgnacji ciała, został opracowany na bazie ekstraktu z pereł i minerałów morskich. Produkt intensywnie nawilża, odżywia i wzmacnia naskórek. Ponadto dzięki zawartości oleju kokosowego kosmetyk skutecznie opóźnia proces powstawania zmarszczek. Regularne stosowanie balsamu chroni skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Subtelny zapach dezodorantu Sensitive o zapachu kwiatów relaksuje i pozostawia uczucie świeżości.  Zawiera wielofunkcyjny, nowoczesny składnik dezodorujący, dzięki czemu zapewnia długotrwałą redukcję zapachu potu. Dezodorant jest łagodny dla skóry i nie pozostawia śladów na ubraniach.
Cena: 20 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar