Diky

2010-11-24

ROZRYWKA

To już ostatni film o Batmanie

Wygląda na to, że kolejna część Batmana "The Dark Knight Rises" będzie ostanią częścią Batmana w reżyserii Christophera Nolana. W kilku wywiadach Christian Bale, który wciela się w człowieka nietoperza dał do zrozumienia, że to może być ostatni raz, kiedy wciela się w Batmana.
 
"Chodzi o to, że...tak sądzę, jeżeli Chris nie zmieni zdania, że to będzie ostatni raz kiedy gram Batmana". Aktor przyznaje również, że jest bardzo podekscytowany, gdyż muszą sprostać oczekiwaniom, jeżeli to ma być ostatnia część przygód człowieka nietoperza.

Po za tym aktor twierdzi, że niewiele wie na temat projektu.
 
"Chris da mi znać o tym, co muszę wiedzieć, gdy nadejdzie pora, abym o tym wiedział. Prawdopodobnie wiem troszkę więcej niż inni ludzie, ale większość byłaby naprawdę zdziwiona, gdyby zdali sobie sprawę z tego, jak mało wiem".

Zdjęcia do "The Dark Knight Rises" mają się rozpocząć w kwietniu 2011 r., a film do kin ma wejść 20 lipca 2012. Plotki donoszą, że czarnym charakterem ma być Tom Hardy, jednak nie wiadomo w jakiego bohatera się wcieli.

Reżyser Batmana Christopher Nolan już jakiś czas temu mówił, że prawdopodobnie to będzie ostatnia część, gdyż żaden komiks nie może trwać wiecznie, podobnie jest z filmem. Trochę szkoda, gdyż Batman robiony przez Chrisa jest pierwszej klasy.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar