2010-11-22

ROZRYWKA

Największe przeboje grup ABBA & Bee Gees na żywo

Spektakularne brytyjskie widowisko teatralno-muzyczne THANK YOU FOR THE MUSIC będzie miało swoją premierę w Polsce już 14 lutego 2011 roku. Właśnie w Walentynki, największe przeboje ABBA i Bee Gees zabrzmią w Sali Kongresowej w Warszawie.

Będzie to niespotykana okazja, żeby przenieść się w czasie i poczuć atmosferę, jaka panowała gdy na parkiecie królowało disco, a na listach przebojów rządziły niezapomniane hity obu grup. Już od dziś w sprzedaży bilety we wszystkich kategoriach cenowych! Zainteresowanych możliwością wyboru najlepszych miejsc oraz bycia w epicentrum muzycznego show, zachęcamy do szybkiego udania się do punktów sprzedaży. Zainteresowanie poprzednim koncertem walentynkowym było ogromne więc warto się spieszyć!

Marzeniem wielu było zobaczyć koncert ABBY i występy Bee Gees na żywo. Obydwa zespoły odnosiły spektakularne sukcesy w latach 70-tych, ale ich twórczość nadal jest bardzo popularna i dla wielu inspirująca. Każda z grup sprzedała swoje płyty w setkach milionów egzemplarzy i rokrocznie kolejnych kilka milionów fanów sięga po to, co w muzyce najlepsze - rewelacyjne utwory, które zdobywały pierwsze miejsca list przebojów.

Każdy z zespołów to „fabryka” przebojów i niezwykła historia, którą wciąż warto opowiadać. Ten pomysł wykorzystano w Wielkiej Brytanii, gdzie powstał jedyny i niepowtarzalny projekt Thank You For The Music! Magia hitów ABBY i wibrujące dźwięki Bee Gees to koncert, który odbędzie się w Warszawie i którego nie wolno przegapić. Doskonale znane utwory takie jak Dancing Queen, Super Trouper, Waterloo, Winner Takes It All czy Night Fever oraz How Deep Is Your Love i wiele innych szlagierów będzie można usłyszeć podczas 2 godzinnego widowiska w poniedziałkowy, walentynkowy wieczór.

Szwedzki kwartet ABBA, który największe triumfy święcił w latach 70-tych i na początku lat 80-tych, jest nadal jednym z największych gigantów muzyki pop. Wpadające w ucho melodie, taneczne rytmy, a czasami nostalgiczne ballady – wszystko w stylistyce disco – to, jak się okazuje, złoty przepis na ponadczasowy i ogólnoświatowy sukces. W swojej dziesięcioletniej karierze koncertowali niewiele, ale za to nagrali wiele płyt, na których znalazło się kilkadziesiąt mega hitów.

The Bee Gees
czyli bracia Gibb - Barry, Maurice i Robin to legenda muzyki. Są laureatami niebywałej ilości nagród m.in. Grammy, Brit Award, American Music Award I World Music Award. Zdobywcy 7 platynowych i 5 multiplatynowych singli, mają również swoje miejsce w Rock & Roll Hall of Fame. Wydali ponad 30 płyt, a 19 singli Bee Gees pojawiło się na pierwszych miejscach list przebojów na całym świecie.

Thank You For The Music jest od ponad 10 lat jednym z najbardziej popularnych projektów, mający rzesze wielbicieli i wiernych fanów nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale wszędzie gdzie się pojawi. Widzowie doceniają przedstawienie za dbałość o szczegóły sceniczne, a także wyjątkowy klimat, który show zawdzięcza kostiumom stylizowanym na ubrania z tamtych lat oraz choreografii będącej odtworzeniem oryginalnych układów. Znakomite umiejętności wokalne, charyzma i naturalność występujących artystów dopełniają cały spektakl. Każdy występ Thank You For The Music jest świetną rozrywką na najwyższym poziomie, przeniesieniem w epicentrum gorączki sobotniej nocy, gdzie nikt nie jest w stanie siedzieć w miejscu, bo nogi same rwą się do tańca.

Paweł Kwiatkowski, organizator koncertu mówi:
 
Zachęceni ubiegłorocznym sukcesem projektu The Magic of The Beatles, który również zaproponowaliśmy fanom muzyki na Walentynki, chcemy kontynuować tę dobrą tradycję. Owacje na stojąco i pełna sala są dowodem tego, że jest duże zapotrzebowanie na dobrą muzykę wykonywaną na żywo. Tym razem proponujemy wyjątkowe show przygotowane specjalnie dla uczczenia autorów niezliczonej ilości hitów, dwóch znakomitych grup wszech czasów ABBY i Bee Gees. Z pewnością Thank You For The Music jest jednym z najautentyczniejszych coverowych występów, jakie są możliwe do zobaczenia na świecie.

W utworach ABBY i Bee Gees jest wiele elementów, które powodują, że ich twórczość jest nadal tak popularna. Ludzie doceniają to, że piosenka jest dobra. Ma tekst, linię melodyczną, która szybko wpada w ucho i generalnie fajnie brzmi. Jest jeszcze jeden element - skojarzenia. Tamte czasy to dla wszystkich synonim wszechobecnej zabawy, błyszczącej atmosfery i wielu muzycznych odcieni. Tak właśnie będzie w warszawskiej Sali Kongresowej w Walentynki – barwnie i przebojowo. Jestem przekonany, że publiczność podczas koncertu poczuje niezwykłą atmosferę i nie będzie mogła siedzieć w miejscu podczas gdy ze sceny popłyną dźwięki Stayin’ Alive czy Mama Mia!, uważa Stanisław Trzciński, organizator koncertu.

Początek widowiska w Sali Kongresowej o godz. 19:00.

Bilety w cenie od 70 zł 
do 220 zł brutto (w tym 7% VAT) dostępne będą w sprzedaży ogólnopolskiej (punkty sprzedaży i systemy internetowe ):  www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketonline.pl, a także w kasie biletowej Sali Kongresowej (www.kongresowa.pl tel. 22 656 72 99), kasie Eventim (dawniej Kasa ZASP, tel. 22 353 93 93), salonach empik, w sieci RUCH, w sieci sklepów Media Markt i Saturn. Bilety już w sprzedaży!

Organizatorem muzycznego show Thank You For The Music jest agencja marketingu muzycznego STX JAMBOREE. Więcej informacji na stronie www.stx-jamboree.com

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar