2010-11-19

Bielizna

Bielizna ciążowa funkcjonalne nie znaczy nieatrakcyjne

Ciąża i wczesne macierzyństwo to wyjątkowy czas w życiu kobiety.  Należy wtedy dbać nie tylko o odpowiednią dietę, ale także właściwą garderobę. Kluczową rolę odgrywa prawidłowo dobrana oraz dostosowana do indywidualnych potrzeb bielizna.

 
Rozmiar, fason, ramiączka, zapięcie - wszystko ma znaczenie... Kto powiedział, że w czasie ciąży nie możemy wyglądać sexy i czuć się dobrze w swoim ciele? Jak jednak sprawić, aby to, co nosimy, było nie tylko funkcjonalne i dobre dla maluszka, ale też wyglądało kusząco? Wystarczy dokonać odpowiedniego wyboru!

Każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie bez względu na sytuację. Dawniej, z powodu wąskiego asortymentu dostępnego na rynku bieliźnianym, kobiety podczas ciąży niejednokrotnie rezygnowały z dbałości o swój wygląd, na pierwszym miejscu stawiając funkcjonalność. Obecnie, dzięki różnorodnej bieliźnie oferowanej przez takich producentów jak KrisLine możemy czuć się piękne na każdym etapie swojego życia. Dlaczego więc nie skorzystać z udogodnień oraz możliwości, jakie oferuje nam współczesna odzież ciążowa?

Ciało po porodzie – zmiany, zmiany, zmiany?
Wrażliwość piersi to najczęściej jeden z pierwszych objawów ciąży. Ta niezwykle delikatna część kobiecego ciała już niemal od początku podlega zasadniczym zmianom mającym za zadanie przygotowanie jej do odegrania późniejszej biologicznej roli. Biust może powiększać się stopniowo przez cały okres trwania ciąży lub też znacząco zmienić swój rozmiar w przeciągu zaledwie kilku dni. Nie ulega jednak wątpliwości, że musimy przygotować się na to, że nasze ciało nie będzie wyglądało tak samo jak dotychczas i zadbać o to, aby nie były to przekształcenia nieodwracalne. Zbagatelizowanie tej kwestii może skutkować nie tylko pojawieniem się trudnych do zwalczenia rozstępów, ale także trwałą utratą jędrności piersi.

Wybór szerszy niż kiedykolwiek.
Na ratunek mamom, które martwią się o swój komfort, przychodzą producenci innowacyjnej bielizny. Na dość jednostajnym pod względem bielizny ciążowej rynku pojawiają się na szczęście perełki, które będąc funkcjonalnymi, nie odbierają jednocześnie seksapilu każdej mamie. Jedną z marek, która zareagowała na potrzebę swoich klientek, jest KrisLine – firma dobrze znana posiadaczkom biustów w niemal każdym rozmiarze. Najnowsza kolekcja, kierowana do kobiet w ciąży oraz matek karmiących może stać się przełomem i ogromnym krokiem naprzód.

Utrata seksapilu podczas ciąży? Mit!
Producenci często zapominają, że my, kobiety, nie lubimy wyglądać nijako. Czy któraś z nas marzyła kiedykolwiek o obwisłym biuście albo szpecących rozstępach? Niestety, bawełniane „worki”, stanowiące główny asortyment dostępny na rynku bielizny ciążowej, nie zapewniały nam odpowiedniego komfortu. Idzie jednak nowe i przynosi ze sobą ulgę dla naszych piersi i samopoczucia. Najnowsza kolekcja KrisLine, która dostępna będzie niebawem na stronie www.krisline.com, dzięki swojej konstrukcji zapewnia nie tylko komfort i wygodę użytkowania, ale sprawia też, że możemy czuć się piękne i seksowne także podczas ciąży i karmienia. 7 modeli bielizny (5 z kolekcji bazowej oraz 2 z wiosennej) w rozmiarach od  B80 do 65HH dostępne będą zarówno w wersji soft, jak i z miseczkami częściowo usztywnianymi pianką. Konstrukcja biustonoszy sprawia, iż biust zbierany jest do środka i uniesiony, dzięki czemu przy dużych rozmiarach podkreślona zostaje talia. Uchwyt podtrzymujący, który wszyto w biustonosze, nie dzieli piersi na połowę i jest obszyty gumką, co sprawia, że piersi są dobrze ułożone i piękne jak zwykle. Nie zapomniano również o aspekcie higienicznym – bawełniane podszycie sprawia, iż nakładki na sutki nie są widoczne, a komplety nie tracą dzięki temu na atrakcyjności wizualnej. Zarówno to, jak i bogactwo wzorów, kolorów, zdobień sprawia, że nowa kolekcja jest nie tylko funkcjonalna, ale także piękna.

Moja figura, moja bielizna, mój wybór.
Coraz to nowe wzory oraz fasony bielizny przeznaczonej dla kobiet w ciąży oraz karmiących sprawiają, że każda kobieta w tym najpiękniejszym i zarazem najtrudniejszym okresie swojego życia, może czuć się atrakcyjnie i pociągająco. Korzystajmy więc z szerokich możliwości, jakie oferuje nam współczesna moda i łączmy elegancję z troską o komfort własny oraz najbliższych. Niech funkcjonalne nigdy więcej nie znaczy nieatrakcyjne!


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar