2010-11-18

PLOTKI

Pink jest w ciąży

Pink nie tylko pracuje nad nowymi piosenkami, nie tylko wydaje płytę ze zbiorem swoich największych hitów, ale ostatnio również potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Obawiała się ogłosić taką informację publicznie, ale w końcu potwierdziła plotki.

 
Pink potwierdziła, że jest w ciąży i myśli, że to będzie dziewczynka. 31-letnia piosenkarka, która jest żoną gwiazdy motocrossu Carey`a Harta od jakiegoś czasu chciała założyć rodzinę i bardzo się denerwowała przed ogłoszeniem publicznie, że jest w ciąży.
"Nie chciałam o tym mówić, bo byłam bardzo zdenerwowana. Kiedyś poroniłam. Pracowałam nad tą ciążą, więc to nie było takie ups".

Pink, która podobno je za dwoje, nie zna jeszcze płci dziecka, ale czuje, że to będzie dziewczynka i z tego powodu ma o czym myśleć. W talk show u Ellen DeGeneres żartowała:
"Mama zawsze życzyła mi, żebym miała córkę taką, jaką ja byłam. Jestem tym przerażona, bo obawiam się, że jeżeli będę miała córkę, to jedna z nas może wylądować w więzieniu".

Pink wraz z mężem są bardzo szczęśliwi z powodu dziecka, jednak ich małżeństwo nie zawsze było pasmem szczęścia. W 2008 r. para się rozstała prawie na rok, ale oboje twierdzą, że to im wyszło na dobre, tego potrzebowali, gdyż po tej separacji zbliżyli się do siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i teraz jest na prawdę dobrze.
GRATULUJEMY!!!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar