2010-11-14

Włosy

Domowe i naturalne sposoby na pielęgnację włosów

Któż zna lepsze domowe sposoby, jak w pozbyć się przeziębienia czy zadbać o kondycję włosów, jeśli nie nasze ukochane babcie? To one przez wieki wykorzystywały moc naturalnych składników tworząc receptury zapewniające nie tylko piękne, ale i zdrowe włosy. 

 
Na bazie takich domowych receptur Laboratorium Joanna stworzyło najnowszą linię pielęgnacyjną Z Apteczki Babuni – z żółtkiem, olejem rycynowym i kiełkami pszenicy.

Żółtko – to bogate źródło protein i substancji lipidowych, które warunkują prawidłowe nawilżenie włosów
Olej rycynowy – ma silne działanie wzmacniające i pielęgnujące, przywraca włosom blask i naturalne piękno
Kiełki pszenicy – dzięki właściwościom kondycjonującym wzmacniają i uelastyczniają włosy oraz chronią je przed uszkodzeniem

Unikalne receptury produktów z linii jajecznej oparte są na naturalnych składnikach o działaniu regenerująco-odżywczym, stosowanych od lat przez babcie i prababcie w celu poprawy wyglądu włosów. Są szczególnie polecane do włosów rozjaśnianych i farbowanych.  W skład linii wchodzą: szampon, odżywka i maseczka.

Produkty z tej linii zawierają ekstrakt z żółtka i kiełków pszenicy oraz olej rycynowy, które działają silnie pielęgnująco i kondycjonująco, odżywiają i nawilżają włosy oraz widocznie poprawiają ich wygląd.

Z Apteczki Babuni - Szampon pielęgnujący jajeczny 300 ml
Szampon jajeczny z Apteczki Babuni to unikalna receptura oparta na naturalnych składnikach o działaniu regenerująco-odżywczym, stosowanych od lat przez babcie i prababcie w celu poprawy wyglądu włosów. Jest szczególnie polecany do włosów rozjaśnianych i farbowanych.  Zawiera ekstrakt z żółtka i kiełków pszenicy, które działają silnie pielęgnująco i kondycjonująco, odżywiają i nawilżają włosy oraz widocznie poprawiają ich wygląd.

Po użyciu:
 • Włosy i skóra głowy będą dokładnie oczyszczone i odżywione
 • Nabiorą zdrowego wyglądu oraz odzyskają blask
 • Staną się bardziej miękkie, lśniące i delikatne w dotykuZ Apteczki Babuni - Odżywka pielęgnująca jajeczna 200 g

Odżywka jajeczna z Apteczki Babuni to unikalna receptura oparta na naturalnych składnikach o działaniu regenerująco-odżywczym, stosowanych od lat przez babcie i prababcie w celu poprawy wyglądu włosów. Jest szczególnie polecanA do włosów rozjaśnianych i farbowanych.  Zawiera ekstrakt z żółtka i zbawienny dla poprawy struktury włosa olejek rycynowy, które działają pielęgnująco i kondycjonująco, odżywiają i nawilżają włosy oraz poprawiają ich wygląd.

Po użyciu:
 • Włosy będą optymalnie wypielęgnowane
 • Odzyskają blask i nabiorą zdrowego wyglądu
 • Staną się bardziej miękkie, lśniące i delikatne w dotykuZ Apteczki Babuni - Maseczka odżywcza jajeczna 250 g

Maseczka jajeczna z Apteczki Babuni to unikalna oparta na naturalnych składnikach o działaniu regenerująco-odżywczym, stosowanych od lat przez babcie i prababcie w celu poprawy wyglądu włosów. Jest szczególnie polecana do włosów rozjaśnianych i farbowanych, jako intensywne odżywienie dla suchych i matowych włosów. Zawiera ekstrakt z żółtka i zbawienny dla poprawy struktury włosa olejek rycynowy, które działają pielęgnująco i kondycjonująco, odżywiają i nawilżają włosy oraz poprawiają ich wygląd.
Po użyciu
:
 • Włosy będą odżywione i wypielęgnowane
 • Odzyskają blask i nabiorą zdrowego wyglądu
 • Staną się bardziej miękkie, lśniące i delikatne w dotyku
   

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar