2010-11-12

ROZRYWKA

Kolejny singiel z płyty Michaela Jacksona

Mimo, że pojawia się mnóstwo kontrowersji odnośnie najnowszej płyty Króla Popu Michaela Jacksona, Sony Music wypuszcza kolejną piosenkę z krążka "Michael".

Kolejny utwór z płyty Michaela Jacksona "Michael" nosi tytuł "Hold My Hand", a jej premiera odbędzie się 15 listopada w poniedziałek o 12:01. Jest to duet z Akonem, który został nagrany w 2007 r., a do sieci dostał się rok później. Podobno znaleziono notatkę napisaną własnoręcznie przez Michaela, która mówi, że jego życzeniem było, by utwór "Hold My Hand" był pierwszym singlem. Akon przygotowywał ostateczną i troszkę zmienioną wersję utworu i obiecał, że będzie się ona różniła od tej, która dostała się do sieci.
 
"Świat w ogóle nie był przygotowany, by usłyszeć "Hold My Hand", gdy utwór dostał się do sieci. Byliśmy załamani, że do tego doszło. Ale teraz nadszedł odpowiedni czas i mamy ostateczną wersję, która stała się niesamowitym, pięknym hymnem. Jestem taki dumny, że miałem możliwość współpracy z moim jednym z największych idoli" - przyznaje Akon.

Po premierze najnowszej piosenki Michaela Jacksona pojawiła się opinia, że głos w piosenkach wcale nie należy do Króla Popu. Dlatego też doszło do spotkania byłych producentów i współpracowników Michaela, którzy mogli usłyszeć surową wersję utworów i wszyscy zgodnie przyznali, że głos należy do Michaela Jacksona.


Oto lista piosenek z albumu Michaela Jacksona "Michael":
 
  1. "Hold My Hand" duet with Akon
  2. "Hollywood Tonight"
  3. "Keep Your Head Up"
  4. "(I Like) The Way You Love Me"
  5. "Monster" featuring 50 Cent
  6. "Best of Joy"
  7. "Breaking News"
  8. "(I Can't Make It) Another Day" featuring Lenny Kravitz
  9. "Behind the Mask"
  10. "Much Too Soon"

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar