2010-11-07

ROZRYWKA

Dach nad gwiazdami nowy program w Domo

21 listopada na antenie stacji Domo.tv pojawi się nowy program „Dach nad gwiazdami”, który poprowadzi Dorota Szelągowska.  Gospodyni programu odwiedzi domy, pracownie i ulubione miejsca polskich celebrytów.

W programie drzwi do swoich domów uchylają przed widzami Domo.tv m.in. Monika Richardson, Rubi Schubert, Kora, Wiola Śpiechowicz, Grażyna Olbrych, Małgorzata Potocka i Natalia Lesz.

Gospodyni programu, Dorota Szelągowska, zajrzy z kamerą do domów gwiazd, by poznać ich gust i styl. Czy będą to wnętrza supernowoczesne wypełnione ikonami designu, czy może klasyka, elegancja i zawsze modne antyki? W serii zostaną zaprezentowane domy i mieszkania, w których właściciele zrealizowali swoje idee od projektu do efektu finalnego. Dorota dowie się, czym się kierowali, co w trakcie urządzania było dla nich najważniejsze, czym się inspirowali i co lubią szczególnie w swoich wnętrzach.

W każdym odcinku zostaną także przedstawione ulubione kafejki, sklepiki i galerie, w których polskie gwiazdy lubią spędzać wolny czas.

Dorota Szelągowska jest architektem wnętrz (na stałe współpracuje z Grupą SHAKE), scenarzystką („Moja krew”, „Taniec z gwiazdami” TVN) i dziennikarką („Pani”, „Maleman”), prowadziła m.in. „Rower Błażeja” oraz „Dietosferę” - program emitowany na antenie Kuchni.tv. Jest córką Katarzyny Grocholi i żoną Adama Sztaby.

Dwunastoodcinkowy program będzie emitowany na antenie Domo.tv od 21 listopada,  w niedziele o godzinie 16:46.


 

Komentarze (1)

Kaśka (2012-03-23 21:02:01)
Nie ma
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar