2010-11-05

Usta

Trzy efekty, jeden kosmetyk

Pełne i błyszczące usta, przyciągające z niewyobrażalną siłą spojrzenia mężczyzn, to marzenie każdej kobiety. Dlatego odpowiednia pielęgnacja ust i efektowne ich podkreślenie jest tak istotne dla osiągnięcia pożądanego efektu. Często jednak wybór odpowiedniego kosmetyku nastręcza wiele problemów. A dylemat - roziskrzony błyszczyk czy kremowa szminka? - nie jest obcy żadnej z nas. Na pomoc przychodzi marka AVON ze swoją nowością – wysuwanym błyszczykiem w szmince, który został stworzony z myślą o kobiecej naturze.
 
Wysuwany błyszczyk w szmince to unikalny kosmetyk, który pozwala osiągnąć aż trzy  wyjątkowe kreacje ust. Sam błyszczyk dodaje dziewczęcego uroku, rozpalając usta migoczącym blaskiem, nadając im romantycznej świetlistości. Szminka natomiast, uosobienie ponadczasowej  elegancji, podkreśla usta jedwabistym kolorem, jednocześnie je pielęgnując. Zjawiskowy efekt, podwójnie pełnych i lśniących ust możemy osiągnąć stosując jednocześnie błyszczyk i szminkę. Jeden kosmetyk, tyle możliwości!

Wysuwany błyszczyk w szmince to obowiązkowa pozycja w torebce każdej kobiety. Wygodne i eleganckie, mieszczące w sobie aż trzy różne opcje, opakowanie pozwala utrzymać porządek w pełnej chaosu kobiecej torebce.

Sposób użycia: O sposobie użycia decydujesz Ty! Ściśnij opakowanie, aby użyć błyszczyka lub przekręć, by wysunąć szminkę.

Produkt dostępny jest w ośmiu supermodnych odcieniach: Pink Bouquet, Perfect Pink, Berry Luscious, Blossom, Passion Plum, Poppy Love, Perfect Nude, Picante.

Cena: 35 zł    

Pojemność: szminka 2,3 g + błyszczyk 6ml

Komentarze (1)

Kasiek (2014-07-22 22:05:03)
odp
A o tych preparatach-  http://www.rekomendacje.info/ słyszeliście?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar