2010-11-04

ROZRYWKA

Kelly Clarkson piosenkarką country?

Dobrze wiemy, że Kelly Clarkson zdecydowanie nie zalicza się do piosenkarek country, jednak to wcale jej nie przeszkadza w wystąpieniu na 44 corocznym rozdaniu nagród Annual Country Music Association (CMA) Awards. Piosenkarka została zaproszona do występu, gdyż ostatnio nagrała piosenkę w duecie z Jasonem Aldeanem na jego najnowszy album "My Kinda Party".

Będzie to pierwszy taki występ Kelly Clarkson na rozdaniu nagród. Mimo, że to debiut Kelly, już wcześniej miała doczynienia z muzyką country, nagrywała duety, a w 2007 roku na gali CMA Awards była nominowana w kategorii Musical Event of theYear (Muzyczne Wydarzenie Roku).

Na tegorocznej gali CMA Awards będzie można zobaczyć nie tylko debiut Kelly Clarkson, ale również Gwyneth Paltrow, która pokaże swoje możliwości wokalne po raz pierwszy przed publicznością na żywo. Aktorka swoje siły złączy z Vincem Gill i razem wykonają tytułowy utwór do filmu "Country Strong".

Rozdanie nagród CMA Awards 2010 odbędzie się 10 listopada w Bridgestone Arena w Nashville. Gospodarzami będą Carrie Underwood i Brad Paisley, a na gali wystąpią również Taylor Swift, Rascal Flatts, George Strait, Sugarland, Keith Urban, Dierks Bentley, Kenny Chesney, Lady Antebellum, Miranda Lambert i Zac Brown Band.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar