2010-11-02

PLOTKI

Lily Allen straciła dziecko

Cały świat razem z nią cieszył się na wieść o ciąży. Fani patrzyli na jej szczęśliwą twarz, gdyż wiedzieli, że przede wszystkim czego pragnie Lily Allen to dziecko. Piosenkarka zaszła w ciążę, ale teraz wieści są smutne.

Lily Allen straciła dziecko. Była w 6 miesiącu ciąży (to był chłopczyk), jednak musiała zostać zabrana do szpitala, gdyż zaczęła się skarżyć na ostry ból brzucha. Lekarze robili wszystko, by uratować dziecko, nie udało się...
 

"Jesteśmy pogrążeni w bólu i smutku na wieść o tym, że Lily Allen i Sam Cooper stracili dziecko. Para prosi, by uszanować ich prywatność w tym ciężkim dla nich czasie. Nie będzie żadnego dodatkowego komentarza na ten temat" - mówi przedstawiciel pary.


Niestety to już drugie tak smutne wydarzenie w życiu Lily Allen, gdyż w 2007 r. piosenkarka również poroniła i straciła dziecko ze swojego poprzedniego związku z Edem Simmonsem. Wtedy Lily przyznała, że to był najgorszy okres w jej życiu, gdyż wszystkie emocje skrywała w sobie. Przyznaje, że nadal czuje smutek. To wydarzenie zmieniło wiele w jej życiu.

Takie wydarzenia niestety mają na nas wpływ. Niektórzy potrafią wyciągnąć z tego wnioski, inni nie, ale dla każdej kobiety jest to okropne przeżycie, umiera wtedy cząsta matki razem ze swoim dzieckiem. Jest nam bardzo przykro, bo wiemy jak bardzo Lily Allen byłaby szczęśliwa.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar