2010-10-30

PLOTKI

Mariah Carey jednak w ciązy

W końcu jest potwierdzenie. Mariah Carey potwierdziła, że spodziewa się dziecka, a dlaczego chciała zachować to z tajemnicy?
 
Mąż piosenkarki przyznaje:
"Największych podarunkiem na świecie jest przyjście na świat dziecka. Tak, jesteśmy w ciąży mimo, że droga była długa i ciężka, gdyż chcieliśmy zachować wszystko w sekrecie. Imiona wybraliśmy już pierwszego dnia, gdy się spotkaliśmy i tego chcemy się trzymać".


 
Mariah Carey nie ujawniła przewidywanej daty urodzin, jednak opowiedziała o bardzo smutnym wydarzeniu w ich życiu, jakim było poronienie, które miało miejsce  praktywnie zaraz po ślubie, dwa lata temu. Mariah wraz z mężem opowiedzieli o całym  wydarzeniu w programie. To były święta, para właśnie wybierała się na święta do Aspen, by spotkać się z przyjaciółmi i rodziną i przekazać im radosną informację, że zostaną rodzicami. Jednak właśnie wtedy lekarz przekazał im złą wiadomość.

"W dniu wyjazdu do Aspen mieliśmy robione usg i lekarz nam powiedział , że niestety ciąża się nie udała". Nick przyznaje, że był zdumiony siłą swojej żony, która nie powiedziała rodzinie nic, a sama zachowywała się tak, jakby nic się nie stało. "Zobaczyłem niesamowitą siłę w mojej żonie, która wsiadła do samolotu, by spędzić święta z rodziną i znajomymi. Myślę, że wszyscy podejrzewali, ale Mariah była radosna i usmiechnięta, by nie dać im nieczego odczuć, a wieczorami płakała w
poduszkę".

Mimo wszystko poronienie sprawio, że jeszcze bardziej wydorośleli, a ich związek się umocnił.

Więc teraz, tym bardziej gratulujemy i nie ma się wcale co dziwić, że Mariah Carey chciała zachować ciążę w tajemnicy, gdyż tylko osoby, których takie wydarzeniedotknęło w życiu, wiedzą, jak wielki ból rozrywa serca, gdy się usłyszy diagnozę. Z całego serca gratulujemy i trzymamy kciuki.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar