2010-10-28

PLOTKI

Kat Von D zaręczona?

Czyżby Kat Von D miała wyjść za mąż za swojego ukochanego Jesse Jamesa? Na jej palcu pojawił się ogromny, antyczny pierścionek z diamentem, a jak odnosi się do tego sama zainteresowana?

"W sumie nie wiem czy powinnam o tym mówić. Pierścionek pochodzi z 1900 r." mówi Kat Von D, która przyczyniła się do tych plotek prezentując pierścien podczas promocji swojej książki "The Tattoo Chronicles". Mimo, że tatuażystka nie zaprzeczyła ani nie potwierdziła informacji o zaręczynach, przyznała, że pierścionek zaczęła nosić dopiero niedawno.


 
"Tak, to jest dodatek do pozostałej części mojej biżuterii, do mojej kolekcji wiktoriańskiej. Takich rzeczy już nikt nie robi, nie ma już takich rzemieślników".

Kat Von D potwierdziła rownież, że jej związek z Jesse Jamesem nie przechodzi kryzysu i nic złego się miezy nimi nie dzieje. "Znam Jessego od długiego czasu, odkąd skończyłam 22 lata i nie znam chyba drugiej osoby o tak dobrym sercu i tak wielkiej inteligencji".

Zobaczymy co Kat Von D będzie mówiła o swoim ukochanym, gdy wiwinie jej taki numer jak swojej byłej żone Sandrze Bullock...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar