2010-10-16

Usta

Nowy błyszczyk Hello Colour Hello Glam

Nowy błyszczyk Vipery Cosmetics to najlepszy przyjaciel każdej modnej kobiety. Pozwala wyczarować fantastyczny efekt seksownych ust, zanim policzysz do trzech. Naczelna zasada brzmi: jeden błyszczyk, dwa kolory, trzy efekty!

Do kolekcji błyszczyków autorstwa Vipery dołączył nowy produkt, który pozwala  uzyskać różne efekty, z zależności od upodobań, nastroju, czy okazji.

Pierwszy efekt: „mokre usta”
Usta lśniące niczym tafla wody uzyskujemy za pomocą nieperłowego błyszczyka z maciupeńkimi drobinkami, których nie widać, a które przepięknie rozświetlają.

Kosmetyk pokrywa wargi warstwą półtransparentnego koloru niczym leciutka szminka w płynie. Usta się nie kleją, są miękkie, odżywione, wygładzone i jednolite Wydłużony aplikator umożliwia wykonanie makijażu już jednym, dwoma pociągnięciami kolorem.

Drugi efekt: transparentna tafla superlśniących drobinek
Przeźroczysty błyszczyk z mnóstwem migoczących w świetle drobinek sprawia, że usta stają się pełniejsze i bardziej zmysłowe. Nawilżająca formuła dba o delikatny naskórek ust i chroni go przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Natomiast aplikator w formie wygodnego pędzelka umożliwia superkomfortową, gładką aplikację.

Trzeci efekt: tło koloru + rozświetlenie
Miękki pędzelek błyszczyka z drobinkami pozwala pięknie rozświetlić naniesiony wcześniej kolor bez rozmazywania go.

Wszystko to przy cudownym zapachu koktajlu waniliowo-truskawkowego. I jak nie kochać tego błyszczyka?

Pojemność: 2 x 3,5 ml
Cena detaliczna 12,50 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar