2010-10-10

PLOTKI

Nowa płyta Lady Gagi

Elton John należy do gwiazd, która dostała przywilej posłuchania najnowszej płyty Lady Gagi "Born this way". Piosenkarz nie mógł się nachwalić płyty i określił ją słowami p.... niesamowita. Elton stwierdził również, że jedna z piosenek "Born this way" będzie hymnem na miare piosenki Glorii Gaynor "I will survive".

W wywiadzie Elton, który na rozdaniu nagród Grammy zaśpiewał w duecie z Lady Gagą o "Born this way" powiedział tak: "To jest nowe "I will survive". To był hymn homoseksualistów. Piosenka Lady Gagi jest nowym hymnem. W rzeczywistości nie jest to hymn tylko dla homoseksualistów, ale ten utwór może się odnosić do każdej, jednej osoby".

Plotki donoszą rónież, że Elton John dostał również propozycję nagrania piosenki z Lady Gagą i przyznaje, że chętnie się tego podejmie. "Ja i ona oboje pochodzimy dokładnie z tego samego miejsca. Jest jakby córką Eltona Johna. Kocham ją i jej zdolności pisania tekstów. Jest taka szansa, że razem nagramy piosenkę, ale ona jest taka zajęta, ja jestem taki zajęty, że dobry czas dla nas obojga nigdy może nie nastąpić.

Lady Gaga swoją płytę określa jako absolutnie najleszpą pracę jaką kiedykolwiek wykonała do tej pory. Piosenkarka wyraźnie mówi, że na płycie znajdzie się wiele utwórów, które wkurzą ludzi (powiedziane delikatnie, Lady Gaga użyła znacznie mocniejszych słów). "Wszyscy mi mówią, że jestem arogancka, ale muzyka to jedyna rzecz jaką mam, więc musicie mi pozwolić być pewną chociaż w jednej kwestii. Tego właśnie możecie oczekiwać po moim albumie".


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar