2010-09-27

ROZRYWKA

Eminem wrócił do żywych

Ostatnio Eminem dał wielki show na festiwalu Epicenter Twenty Ten w Kalifornii. Wystąpił w sobotę wieczorem i jego wejście na scenę było prawdziwie dramatyczne w stylu Gwiezdnych Wojen. Można było zobaczyć ogromnego potwora, który opowiadał o drodze, która doprowadziła Eminema do "Recovery".
 
"W 2005 r. po zakończeniu trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, Eminem przestał występować. Rozpoczął odwyk, europejska trasa koncertowa została odwołana i chodziły plotki, że Eminem przechodzi na emeryturę. Przez kolejne lata Eminem był wycofany i nikt się na nim nie skupiał. Rzadko wracał na scenę, by dawać koncerty na żywo. Dzisiaj Eminem wraca na scenę. Wszyscy będziecie świadkami powrotu do zrowia Eminema" - taki był przekaz.

Następnie Eminem z triumfem wykrzyczał swoje słowa powrotu: "Ludzie, jestem z powrotem. Czy tęskniliście za mną? Ja tęskniłam za wami wszystkimi". Eminem wykonał różne utwory, zaczynając od klasyków do takich hitów jak: "Cleaning Out My Closet" czy w duecie z Lil Wayne "No Love". Inne gwiazdy jakie tego wieczoru pojawiły się na scenie u boku Eminema to: House of Pain, DMX, Bush i KISS.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar