2010-09-26

ROZRYWKA

Serial w TVP 1 Ratownicy

Tagi: serial
W środę odbyła się premiera nowego serialu Telewizji Polskiej "Ratownicy". Długo się zastanawiałam, czy warto poświęcać cenny czas na oglądanie nowego serialu, czy raczej zająć się czymś bardziej pożytecznym. Po obejrzeniu pierwszego odcinka nie żałowałam, że spędziłam godzinę z TVP 1.

"Ratownicy" to najnowszy serial TVP 1. Nie jest to pierwszy serial opowiadający o ratownikach, jednak już po zapowiedzi można było się spodziewac czegoś lepszego. Ja osobiście skusiłam się obejrzeć pierwszy odcinek "Ratowników" ze względu na Bogusława Lindę, którego ogromnie cenię jako aktora, a którego chciałam zobaczyć w czymś na serio, gdyż Linda ostanio pojawiał się bardziej w komediowych serialach, niż w czymś normalnym. Bogusław Linda mimo, iż gra bohatera, który chyba ma problemy zdrowotne, to w serialu wygląda bardzo dobrze . Siwiutkie włosy dodają mu uroku, jestem naprawdę ciekawa, co nam jeszcze pokaże .

Ale co mnie przede wszystkim zachwyciło, to GÓRY, które przecież znam z rzeczywistości, może nie tak dokładnie jak niektórzy, ale jednak. Góry w serialu są kolejnym bohaterem, o ile nie bohaterem pierwszoplanowym. W serialu są pokazywane takie zdjęcia, że oglądając człowiekowi zapiera dech w pierściach, człowiek od razy zaczyna tęsknić za Zakopanem, gdyż właśnie tam rozgrywa się akcja serialu. Ze względu na widoki i zdjęcia warto włączyć Jedynkę w środę o 21:00.

Jednak to nie wszystko. Już w pierwszym odcinku pojawiło się kilka wątków, które po rozwinięciu mogą być bardzo ciekawe.

Z pewnością w środę wieczorem siądę przed telewizorem, żeby chociaż popatrzeć na góry, które są tak samo piękne, jak i niebezpieczne.Tekst: Agnieszka Drążkiewicz

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar