2010-09-18

DZIECIAK

Joanna Koroniewska i Barbie w świecie mody

"Barbie w świecie mody” została Joanna Koroniewska. Popularna aktorka telewizyjna, która niedawno zachwyciła swą "modową" metamorfozą, wystąpiła w spocie reklamowym promującym najnowsze zabawki oraz w specjalnie zaaranżowanej sesji zdjęciowej. Gwiazda nagrała również piosenkę pochodzącą z filmu "Barbie w świecie mody". Tytułowy utwór – "Przygoda z Modą" stanowi ścieżkę dźwiękową spotu reklamowego.

Aktorka znana przede wszystkim z popularnego serialu „M jak Miłość”, ostatnio również z serialu "Daleko od noszy2", w którym wciela się w rolę seksownej adwokat Alicji, po raz kolejny zaintrygowała nowym wizerunkiem wcielając się w rolę ambasadorki najsłynniejszej lalki świata. –
 
"Decyzja o zostaniu ambasadorką lalki Barbie® była dla mnie oczywista. Te lalki to moje dzieciństwo – dorastałam bawiąc się nimi.  Mam do nich ogromny sentyment. Jestem pewna, że jak moja córka trochę podrośnie, również się w nich zakocha. Mam też nadzieję, ze będzie dumna z mamy, która przez moment była ambasadorką linii zabawek „Barbie™ w świecie mody”. – mówi Joanna Koroniewska.

Tej jesieni wszystkie miłośniczki lalki Barbie® po raz pierwszy poznają prawdziwą historię z jej życia. Film "Barbie™ w świecie mody" to opowieść o przygodach najsłynniejszej lalki we francuskiej stolicy mody. W wyniku nieoczekiwanych wydarzeń Barbie® postanawia przeprowadzić się do Paryża, gdzie pomaga swojej cioci prowadzić rodzinny Dom Mody. W nowym miejscu Barbie® zaprzyjaźnia się z projektantką Marie - Alecia™ oraz poznaje trzy wyjątkowe, magiczne postacie. Ognistowłose™ pomagają przyjaciółkom nadać paryski styl każdej stworzonej przez nie kreacji.
 
– W Paryżu nasza bohaterka poznaje prawdziwych przyjaciół i wkracza w niesamowity i barwny świat mody, który pomaga jej uwierzyć w siebie i spełnić najskrytsze marzenia. Joanna Koroniewska jest osobą pełną wewnętrznego blasku oraz siły i pasji do realizacji własnych planów. Cieszymy się więc, że w tym roku to właśnie ona została Ambasadorką najbardziej wyjątkowej lalki na świecie – mówi Paulina Ślepko, Associate Brand Manager w firmie Mattel.

Ambasadorka marki również poddała się metamorfozie w trakcie sesji zdjęciowej. Nad jej nowym wizerunkiem na potrzeby kampanii czuwali: Jolanta Czaja – stylistka związana z wiodącym dwutygodnikiem modowym; Dobrawa Piekos - zaufana stylistka fryzur oraz Anna Męczyńska
– ulubiona makijażystka wielu gwiazd. Autorem zdjęć jest Patrycja Woy-Wojciechowska.
Spot reklamowy "Barbie® Przygoda z Modą" wyreżyseruje Szwed Bo Martin a stylizacją aktorki zajęła się Ina Lekiewicz.

Reklama nowej linii zabawek "Barbie® w świecie mody" z udziałem Joanny Koroniewskiej emitowana będzie na antenie ogólnopolskich stacji TV oraz kanałów dziecięcych od połowy października i potrwa do grudnia. Spot wspiera również kampania reklamowa w prasie dziecięcej.

Film DVD "Barbie® w świecie mody" oraz towarzysząca mu seria zabawek dostępne są już w sprzedaży.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar