Diky

2010-06-18

Włosy

Ronaldo z nowym CLEAR Men

Najlepszy, podziwiany przez innych sportowiec świata wie jak skutecznie działać – nie tylko na boisku. Sekret jego atrakcyjnego wizerunku tkwi w zdrowych, mocnych włosach bez łupieżu i sportowej elegancji.

Wizerunek Cristiano Ronaldo, nowej twarzy marki CLEAR Men, to synonim jakości i skuteczności działania. Zawsze elegancki, ale nie sztywny, nonszalancki, ale nie komiczny reprezentuje godzien naśladowania typ mężczyzny, który nie boi się kreować swojego wizerunku. Wyznacznikami stylu Ronaldo są sportowa elegancja oraz zdrowe, starannie ostrzyżone włosy bez łupieżu. „Cristiano Ronaldo jest dowodem na to, że prawdziwy facet też może dbać o siebie. Jego dobrze skrojone ubrania i dodatki od najlepszych projektantów stanowią doskonałe tło dla egzotycznej urody i zdrowych, starannie ułożonych włosów, które zawsze są w dobrej kondycji. Myślę, że to między innymi one stanowią o dużej pewności siebie piłkarza” - mówi Grzegorz Bloch, stylista mody.

Gęste, silne i lśniące włosy bez łupieżu, stanowią niezaprzeczalnie o wyjątkowym wyglądzie Cristiano Ronaldo. Precyzyjnie ostrzyżona i wystylizowana na look młodego i gniewnego chłopca fryzura wpisuje się idealnie w najnowsze trendy. Styliści podkreślają, że modne są nie tylko włosy dobrze ułożone, lecz przede wszystkim zdrowe. Piotr Postek, stylista fryzur wielu polskich gwiazd uczula – jeśli chcesz by Twój mężczyzna był zawsze na topie, zwracaj szczególną uwagę na to, by jego włosy były zawsze świeże i bez łupieżu: „Włosy u znacznej większości ludzi odgrywają ważną, a czasem wręcz wiodąca rolę. Są dopełnieniem stylu i nierzadko postawieniem w nim kropki nad i… Dlatego nie do przyjęcia są włosy przetłuszczone i na dodatek z łupieżem, który potrafi zepsuć efekt końcowy każdej stylizacji".

CLEAR Men zwalcza łupież 2x skuteczniej Cristiano Ronaldo pozostaje zawsze w grze dzięki szamponowi przeciwłupieżowemu CLEAR Men ActivSport 2w1 z dodatkiem ClearTech 2.0. Kosmetyk skutecznie zwalcza łupież oraz zapobiega jego nawrotom przy regularnym stosowaniu. Substancja aktywna zawarta w szamponie – piritioninan cynku (ZnPtO) – pomaga w zwalczaniu łupieżu, a pielęgnacyjny kompleks witamin A, B, E oraz olejek słonecznikowy przywraca równowagę hydrolipidową naskórka i pomaga w utrzymaniu zdrowego wyglądu włosów. To szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się, który pełni także funkcję odżywki. Dodatkowo, dzięki mentolowi, przyjemnie chłodzi skórę głowy oraz łagodzi uczucie swędzenia, dając długotrwałe uczucie świeżości.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar