2010-06-03

WARTO WIEDZIEĆ

Plebiscyt Akademii Kobiet Sukcesu

Wygrał portal www.baby-showeer.pl – z 168 głosami. Drugie miejsce zajął ebobas.pl, który otrzymał 126 głosów. Trzecie miejsce w plebiscycie zajęły ex aequo dwa portale: parenting.pl oraz szafka.pl, które uzyskały po 65 głosów. Uroczyste wręczenie dyplomu dla portalu www.baby-shower.pl miało miejsce 29 maja 2010 podczas konferencji „Świat Szczęśliwych Mam” zorganizowanej przez Akademię Kobiet Sukcesu.

Dlaczego został wybrany przez tak wiele osób. Oto kilka przykładowych odpowiedzi:

"Baby-shower.pl bardzo dba o to by dostarczać na co dzień przyszłym i obecnym mamom informacji o rozwoju i wychowaniu ich pociech w ciekawy i przystępny sposób. Poza tym umożliwia użytkownikom dyskusje i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Lubię ten portal ponieważ panuje na nim miła i przyjazna atmosfera ;)"

"Zawiera informacje unikatowe, których nie sposób znaleźć gdzie indziej. Podchodzi do każdego problemu w innowacyjny sposób, promuje międzynarodowe podejście do tematów. Jako młoda mama długo poszukiwałam portalu, który będzie łączył w sobie możliwość znalezienia porady, odpowiedzi na nurtujące pytania, pozwoli też oderwać się od codziennych obowiązków i dodatkowo da możliwość udziału w ciekawych konkursach. Znalazłam, dla mnie wszystkie te zalety łączy w sobie Baby-Shower.pl Dla mnie dodatkowym plusem jest fakt, że o wszystkich ciekawych wydarzeniach, konkursach i artykułach jestem informowana mailowo. Jestem mamą i jestem na TAK!"

"Buszując po wirtualnym świecie baby-shower odpoczywam. Tutaj znajdę wszelkie wskazówki jak postępować z moim bobasem, tutaj również zobaczę jak go prawidłowo pielęgnować oraz karmić. Nawet problem wyboru imienia znika bo z baby shower to żaden kłopot. Oczywiście lubię również poczytać coś na czasie a tutaj znajdę mnóstwo porad na temat pielęgnacji urody młodej mamy, sposobów relaksu, bo przecież bobas absorbuje mamę i potrzebuje ona koniecznie odpoczynku. Czytając często porady na temat rozwoju dziecka wiem jak z nim postępować odpowiednio aby było zdrowe oraz zadbane. Czasem również w wolnej chwili (rzadkość) zaciekawi mnie jakiś konkurs na stronie w którym wezmę udział. Co prawda jeszcze nigdy nic nie wygrałam ale kto wie. Myślę, że portal baby shower jest wyjątkowy bo z nim czuje się pewniej w wychowaniu mojego dziecka."

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar