2010-05-12

ROZRYWKA

Nowa płyta Maroon 5

Zespół Maroon 5 przy nowym albumie współpracował z producentem Muttem Lange. "To jest powrót do klimatu w jakim była pierwsza płyta (Songs About Jane), a mniej przypomina drugi krążek (It Won't Be Soon Before Long), a może jest to kombinacja tych dwóch płyt, najlepszych elementów dwóch krążków" – mówi lider grupy Adam Levine.

"Chce to zrobić na dużą skalę, chce, by płyta dotarła do wszystkich w całym kraju. Nie chce porzucać pewnych rzeczy, chce sprawić, by one stały się zrozumiałe i docierały do wszystkich" – chwali lidera grupy jego producent. "To był długi proces. Niektórzy mogą wejść do studia i nagrać płytę w miesiąc i to jest ważny proces. Ale z pewnego powodu ja chcę mieć pewność, że nie będzie kamienia, który nie zostanie poruszony i że każdy pomysł znajdzie się na pierwszym planie. My tak właśnie pracujemy" – przyznaje lider zespołu Maroon 5.

Singiel "Misery" został nazwany najbardziej charakterystyczną piosenką Maroon 5, natomiast "Out of Goodbyes" ma dźwięki country, a utwór w klimacie lat 60-tych pt. "Stutter" ma być czymś, czego do tej pory jeszcze zespół nie nagrał.

Lista utworów nie została jeszcze określona, jednak MTV Europe zdobyła listę piosenek, które prawdopodobnie znajdą się na nowej płycie zespołu Maroon 5:

"How"
"Never Gonna Leave"
"Wasted Years"
"Last Chance"
"Don't Know Much About That"
"Out of Goodbyes"
"I Can't Lie"
"Give a Little More"
"Misery"
"Stutter"
"Hands All Over"

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar