2010-03-01

CIEKAWOSTKI

Być jak Hannah Montana

Disney Channel Polska ogłasza konkurs dla dzieci na zaprojektowanie T-shirtu inspirowanego stylem nastoletniej ikony mody Hannah Montana.

Zwycięzca pojedzie do Hollywood, gdzie spotka się ze stylistą serialowego hitu a projekt jego koszulki zostanie wyprodukowany w limitowanej serii – tak by mógł się nią podzielić ze swoimi przyjaciółmi.

Konkurs zaczął się 27 lutego. Aby wziąć w nim udział wystarczy wejść na stronę Hannah Montana Style http://www.disney.pl/DisneyChannel/competitions/hm_style/ i stworzyć swój własny projekt męskiej lub damskiej koszulki. Dzięki prostej aplikacji internetowej uczestnicy konkursu będą mogli wybrać rodzaj tkaniny z jakiej zostanie wykonany ich projekt oraz wzbogacić go kolorowymi wzorami i nadrukami.Jury konkursu, złożone z przedstawicieli Disney Channel, wybierze ze wszystkich zgłoszeń trzech finalistów. Ich projekty pojawią się na stronie internetowej, gdzie każdy będzie mógł głosować na najlepszy, jego zdaniem, projekt.

Szczęśliwy zwycięzca poleci na jedyną w swoim rodzaju wycieczkę do Hollywood, gdzie czeka go spotkanie ze stylistą serialu, przemiana wizerunku na styl Hannah Montana oraz wizyta w słynnym parku rozrywki Disneyland. Cała niezapomniana przygoda zostanie sfilmowana i wyemitowana na Disney Channel. Dodatkowo zwycięzca otrzyma limitowaną edycję koszulek swojego projektu, by mógł podarować je swojej rodzinie i przyjaciołom. Finaliści konkursu, których projekty zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają pięć kopii zaprojektowanych przez siebie koszulek.

„Hannah Montana to światowy fenomen. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy zaoferować jednemu, utalentowanemu fanowi serialu niesamowitą szansę wyjazdu do Hollywood, gdzie spotka się ze stylistą serialu i przejdzie metamorfozę a cała przemiana zostanie sfilmowana dla kanału.” - mówi Maciej Bral, Wiceprezes i Dyrektor Generalny Disney Channels na Europę Środkowo-Wschodnią, Republikę Południowej Afryki i Bliski Wschód. W tym roku wystartuje również bardzo oczekiwany czwarty sezon przebojowego serialu, którego produkcja rozpoczęła się w styczniu. Premiera nowego sezonu odbędzie się w lecie tego roku na Disney Channel w Stanach Zjednoczonych. W nowym sezonie Miley Stewart będzie miała rozterki na temat swojego życia w dwóch światach i tego czy pozostać przy swoim alter ego Hannah-Montana, czy zostać zwykłą dziewczyną. W nowym sezonie gościnnie pojawią się takie gwiazdy jak Ray Liotta („Chłopcy z ferajny”) i Angus T. Jones („Dwóch i pół”). Hannah Montana wciąż króluje i nie ma żadnych oznak by serial tracił na popularności. The Walt Disney Company, ogłosiła ostatnio, że jej kultowa franszyza dedykowana nastolatkom oparła się wszystkim trendom rządzącym w przemyśle muzycznym – tylko w 2009 roku zostało rozdystrybuowanych ponad 1 milion albumów oraz ścieżek dźwiękowych do serialu i filmu. Ten niezwykły sukces przełożył się na inne pola działalności Disney’a. Serial Disney Channel osiągnął najwyższy stopień oglądalności, jaki kiedykolwiek odnotowano. Oparty na nim film, książki, magazyny, DVD i inne produkty konsumenckie również okazały się wielkim sukcesem.

Odcinki trzeciej serii Hannah Montana emitowane są obecnie na Disney Channel od poniedziałku do piątku o godz. 10:35, 16:00 i 18:25 oraz w weekendy o godz. 9:40, 12:00 i 18:10.Więcej informacji na temat Disney Channel oraz konkursu Hannah Montana Style na stronie www.disney.pl/DisneyChannel.

Komentarze (1)

Dominika (2011-04-08 09:42:56)
super
strasznie podoba mi sie ta rękawiczka i ubrania super
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar