2010-02-28

PLOTKI

Porażka w wykonaniu Whitney Houston

Osoba odpowiedzialna za promocję Whitney Houston zażarcie broni piosenkarki twierdząc, że piosenkarka chciała się zaprezentować bez upiększeń.

46-letnia piosenkarka przeżywała koszmar podczas swojego pierwszego koncertu, który miał miejsce podczas australijskiej trasy koncertowej w Brisbane Entertainment Centre w poniedziałek. Wyglądała na zdezorientowaną, zagubioną, często brakowało jej oddechu, kaszlała podczas piosenek, robiła sobie przerwy i w środku piosenek przecierała sobie twarz ręcznikiem.

Publiczność była wściekła, połowa osób wyszła w połowie koncertu. Andrew McManus skrytykował tych, którzy narzekali na koncert Whitney stwierdzając, że piosenkarka ma niesamowity talent i ludzie powinni czuć się uprzywilejowani, że mogą jej posłuchać. "Jeżeli chodzi o niedostatki wokalne, to mogę jedynie zapytać, co się stało ze wsparciem Australijczyków dla kogoś, kto musiał przejść bardzo trudny czas w życiu i teraz wyszedł na scenę, by zaprezentować się bez żadnych upiększeń i pokazać się jak otwarta księga, którą może zobaczyć cały świat? I teraz wszyscy chcą wyśmiać Whitney?"

Trasa koncertowa w Australii ma być kontynuowana. Koncerty mają się odbyć w Sydney, the Hunter Valley, Melbourne i Adelaide. Jest to część światowej trasy koncertowej, część wielkiego powrotu Whitney Houston po jej morderczej walce z uzależnieniem od narkotyków.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar