2006-12-03

Usta

MAKSYMALNIE POWIĘKSZONE USTA

Jak dowiodły badania rynkowe, szminki i błyszczyki to jeden z trzech najpopularniejszych kosmetyków w damskiej torebce. Trwa moda na produkty, które powiększają usta. Urokliwy Maxi Lips zainteresuje każdą klientkę, która docenia walory kosmetyków rozświetlających usta. Można go stosować na dzień i na wieczór, dowolnie – albo jako jedyny kosmetyk na usta lub ten dodatkowo doświetlający szminkę. Intuicyjny wybór kolorów jest językiem podświadomości. Barwy pobudzają do działania, stymulują, odprężają, wywołują różne nastroje, powagi lub frywolności, często dają poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie. Barwy, również blask, są widoczne tylko w symbiozie ze światłem Kiedy go brak, wszystko staje się czarne.

Źródłem światła jest słońce i żarówka, ale też migotliwy płomień świec lub tafla wody odbijająca naturalny blask księżyca i gwiazd. Kiedy gasną lampy, odchodzimy od lustra, efekt makijażu ulega przeobrażeniom. Dzienne światło rozcieniowuje kolory, pogodny poranek wydobywa z warg maksimum urody. Wiele z nas rozpoznało już swój styl, swoją indywidualną paletę i kompozycję kolorów. Jeżeli jeszcze nie, sięgnijmy po bezpieczną kolorystykę wśród błyszczyków Maxi Lips. Usta lśniące kolorowym odcieniem i świeżością, urzekają powabem.

Błyszczyk Maxi Lips został opracowany w oparciu o kosmetologiczny profesjonalizm, działania upiększające i ochronne, dla zachowania zdrowia i urody ust. Podstawowym składnikiem Maxi Lips jest aktywny kompleks – Maxi Lip - który wygładzając wargi wypełnia ich zmarszczki i drobne nierówności co sprawia, że są optycznie powiększone. Pozostałe składniki to witaminy E i C oraz nowoczesne polimery.

Błyszczyk Maxi Lips daje ustom to, co płeć piękna potrzebuje – za niewielką cenę przyjemne oddziaływanie koloru, efekt „mokrych ust”, a wielościenne cząsteczki połyskując, podkreślają naszą urodę i osobowość. Apetyczny, lekko malinowy aromat wabi każdą prawdziwą kobietę. Lubimy świeże zapachy natury. A dobry image wspomaga nasze działania i sukces.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar