2010-02-21

Pielęgnacja ciała

Isana MED dla skóry

Łagodne oczyszczenie
Skomponowany specjalnie dla skóry wrażliwej żel pod prysznic Isana MED nie zawiera mydła ani barwników. Zawarte w nim pszenne proteiny, ekstrakty z 7 ziół oraz neutralne pH łagodnie stabilizują warstwę ochronną skóry, jednocześnie zapewniając jej dokładne oczyszczenie. Wymagająca skóra doceni również łagodną kostkę myjącą Isana MED, która nie zawiera mydła, barwników ani środków konserwujących. Jej specjalnie dobrane pH 5, 5 stabilizuje kwaśny odczyn warstwy ochronnej skóry. Dzięki zawartym w kostce pantenolu i bisabololu skóra stanie się odpowiednio nawilżona i odprężona. W serii Isana MED dostępne są także szampony dla wrażliwej skóry głowy: przeciwłupieżowy oraz do włosów normalnych i przetłuszczających się. Dobroczynne działanie tych łagodnych, niealkalicznych kosmetyków zostało potwierdzone dermatologicznie.

Delikatna pielęgnacja
Po kąpieli idealne nawilżenie zapewni mleczko do ciała Isana MED o wyjątkowo bogatej formule zawierającej oliwę z oliwek, masło Shea oraz alantoninę. Stworzone specjalnie dla skóry suchej i wrażliwej mleczko, doskonale się wchłania i zapewnia skórze optymalną ochronę.

I jeszcze ręce. Krem do rąk Isana MED, dzięki zawartości pantenolu oraz bisabololu, chroni i pielęgnuje zmęczoną, zniszczoną skórę, przywracając jej delikatność i gładkość. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej powłoki. Isana MED to seria produktów gwarantujących wrażliwej skórze kompleksową ochronę o każdej porze roku. Decydując się na tę linię kosmetyków, zapewnisz swojej skórze równowagę, a twoje otoczenie z pewnością doceni jej zdrowy, piękny wygląd.

Wszystkie kosmetyki z serii Isana MED dostępne są w drogeriach Rossmann.

Rekomendowana cena półkowa każdego produktu wynosi:

Mleczko do ciała , poj. 250 ml Cena: 4,99 zł
Szampon, poj. 200 ml Cena: 3,99 zł
Kostka myjąca, 100 g Cena: 4,99 zł
Krem do rąk, poj. 100 ml Cena: 4 zł
Żel pod prysznic, poj. 250 ml Cena: 3,99 zł
Szampon przeciwłupieżowy, poj. 200 ml Cena: 4,99 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar