2010-02-12

Usta

Wysuszone usta w zime

Wazeliny dobrze zabezpieczają usta przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych (silny wiatr czy gwałtowne zmiany temperatury) oraz odczuwalnie wygładzają, odpowiednio nawilżają oraz delikatnie natłuszczają i nabłyszczają usta. W ofercie wazelin dostępne są cztery wersje smakowe: czekoladowa, waniliowa, różana i poziomkowa. Nowe opakowania zbiorowe wazelin zapewniają im efektowną prezencję na półkach sklepowych i aptecznych.

Spierzchnięty, popękany naskórek warg nie wygląda apetycznie, aby nie dopuścić do takiego stanu ust, należy systematycznie je pielęgnować. Szczególnie w okresie zimowym należy dbać i odpowiednio natłuszczać delikatny naskórek warg.

WAZELINY KOSMETYCZNE DO UST Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK skutecznie zapobiegają łuszczeniu, wysuszaniu i pękaniu ust. Skutecznie chronią barierę lipidową naskórka warg, zabezpieczając je przed wysychaniem i pierzchnięciem, które następują w kontakcie z mroźnym powietrzem. Dodatkowym ich walorem jest fakt, że delikatnie nabłyszczają wargi i wyraźnie poprawiają ich wygląd. Wazeliny zamknięto w poręcznych metalowych pudełeczkach, które zawsze zmieszczą się w torebce, kieszeni czy schowku samochodowym. Warto bowiem cały czas mieć je przy sobie, aby od razu móc je zastosować w przypadku uczucia suchości ust.

WAZELINY KOSMETYCZNE DO UST firmy FLOSLEK dostępne są w drogeriach oraz sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju.

Cena: 6,50 PLN (op./15g)

Komentarze (5)

zofia (2013-02-28 22:58:19)
cudo!
 super chroni, jest tania i pyszna :))
wiczka (2011-02-28 12:02:02)
zapachowa pielęgnacja
Mam teraz waniliową. Ładny słodki zapach, używam przez cały rok, dobrze chroni usta i ładnie lśniąco na nich wygląda.  Jest w miarę twarda- wygodna w użyciu.
tosia :) (2010-05-24 09:47:07)
słodka pielęgnacja:)
Te zapachowe wazeliny to super pomysł! W torebce mam poziomkową, a w łazience waniliową, mąż zimą przy tych mrozach także ich używał, ja jestem im wierna przez cały rok- wyglądają na ustach jak delikatny błyszczyk, a pielęgnują jak balsam :)
Teri (2010-03-20 01:07:01)
:)
Faktycznie poziomkowa to moja ulubiona :) Ładnie wygładza i pielęgnuje usta :)
zonia (2010-02-27 15:35:27)
bardzo fajne
Mam poziomkową w metalowym pudełeczku i smaruje nią ustka mojemu 2,5 rocznemu synkowi :) bardzo ją lubi i przed spacerami często przypomina o "poziomeczce"
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar