2007-07-19

Oczy

TUSZE DLA NOWOCZESNYCH I ODWAŻNYCH

Nowość...
Firma Delia Cosmetics - specjalista w produkcji kosmetyków do makijażu – wprowadziła na rynek kosmetyczny nową serię, ekskluzywnych mascar do rzęs w trzech odsłonach: mascara pogrubiajaco-wydłuzająco-podkręcająca, mascara pogrubiajaco–wydłuzająco–rozdzielająca oraz mascara pogrubiająco-wydłużająca dla oczu wrażliwych.

Trzy rodzaje...
Nowe mascary Delia GLAMOUR powstały z myślą o kobietach, które nie chcą tracić życia na poprawki. Kolekcja trzech nowych tuszów do rzęs Delia Glamour stworzona została zgodnie z najnowszymi trendami, tak by podkreślić kształt i urodę oczu, kreując niepowtarzalny makijaż. Najnowsza kolekcja mascar Delia Glamour, to propozycja dla kobiet odważnych, dynamicznych i nowoczesnych. Nowe, eleganckie i funkcjonalne opakowanie z perfekcyjną szczoteczką wyróżni kosmetyk Delii wśród wielu innych propozycji.

Piękne, wyraziste oko...
Tusze Delia Glamour wyraźnie pogrubiają rzęsy, nie sklejając ich. Przy nałożeniu więcej niż jednej warstwy efekt jest wprost oszałamiający. Ich główną zaletą jednak jest trwałość. W przypadku mascar Delia Glamour nawet po 24 godzinach tusz jest nadal na swoim miejscu - perfekcyjny i seksy. Dodatkowo nowe mascary Delia Glamour są bardzo wydajne. Kolejny plus to formuła tuszu, która nie podrażnia oczu. Jednym słowem doskonały produkt - perfekcyjnie wydłuża, zalotnie podkręca i zagęszcza rzęsy. Pozwala uniknąć efektu pajęczych łapek.


Cena:
Mascary do rzęs Delia Glamour (czarne): 9,90 zł - (8 ml)

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar