2010-01-23

DEKORACJA WNĘTRZ

Nowy narożnik EVITA

Tagi: meble, Gawin
Nie musimy już rezygnować ze swoich upodobań do kwiecistych deseni, aby być w zgodzie z najnowszymi trendami w aranżacji. Wystarczy zadbać o to, by pojawiły się w dodatkach.

Kwieciste dekory nie kojarzą się już z salonikiem pełnym bibelotów. Współczesne trendy w aranżacji wnętrz pozwalają na połączenie roślinnych elementów kompozycji z nowoczesnym designem. Kwiatowe wzory jednocześnie komponują się z użytkową formą mebla i jego artystyczną wymową. Jeśli są odpowiednio dostosowane do stylu wnętrza, ożywiają je nadając mu niebanalny charakter. Ważne jest, by nie przytłoczyć pomieszczenia nadmiarem ozdobnych detali.

Wygoda w romantycznej oprawie
Powrót we współczesnej aranżacji wnętrz do wzorów kwiatowych to wspaniała informacja dla ludzi gustujących w bogatych zdobieniach pomieszczeń. Nowy narożnik FM Gawin doskonale łączy współczesne trendy z atmosferą domowego zacisza. EVITA zaspokoi zarówno gusta osób pragmatycznych jak i tych, które przywiązują wagę do wystroju. Poprzez szczegóły mogą wyrazić siebie, nie narzucając swojego gustu w sposób przeszkadzający innym domownikom w odpoczynku. Na pierwszy rzut oka narożnik EVITA Fabryki Mebli Gawin przyciąga uwagę bogato zdobionymi poduszkami. Klasyczne połączenie jasnego fioletu z beżem dodaje meblowi elegancji i smaku, które równoważą kwiatowe aplikacje. Jest to idealne rozwiązanie dla osób lubiących misterny szyk. Czarny kwiatowy wzór utrzymany jest w gustownym stylu, przez co nie razi przesadną ozdobnością. Postawienie takiego mebla w salonie gwarantuje, że będzie przyciągał uwagę gości, dzięki czemu od razu stanie się funkcjonalną ozdobą pomieszczenia.

Duże, puszyste poduszki pozwalają na komfortowe zanurzenie się w jego miękkich zakątkach, niczym w miękkiej trawie na kwiecistej łące. Wysokie siedzisko daje możliwość wygodnego ułożenia nóg. Praktyczny mechanizm rozkładania wbudowany w sylwetkę mebla dodaje mu większej funkcjonalności wzbogacając go o funkcję spania. Solidna konstrukcja na stelażu metalowym zapewnia bezawaryjne użytkowanie na długi czas. Narożnik EVITA jest dostępny w wielu kolorach ze wzornika FM Gawin.Narożnik EVITA
Producent: Fabryka Mebli Gawin
Orientacyjna cena: od 2030 zł brutto

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar