2010-01-05

DEKORACJA WNĘTRZ

Narożnik Tosca fm Gawin

Tagi: Gawin, meble
W poszukiwaniu inspiracji dla stworzenia wyjątkowego mebla o niepowtarzalnym charakterze, projektanci Fabryki Mebli GAWIN udali się na włoską prowincję - do Toskanii. Przyroda regionu, znanego z uprawy winogron do produkcji najsłynniejszych włoskich win, zachwyca intensywnością barw. Jeden z kolorów jest tutaj dominujący – głęboki fiolet.

Barwy Toskanii
Mocne akcenty kolorystyczne ożywiają wnętrze, nadając mu niebanalny charakter. Nowa propozycja FM GAWIN - narożnik TOSCA w odważnym, fioletowym kolorze doskonale współgra ze stonowanym stylem pokoi dziennych dodając im energii i dynamizmu. Fiolet będący połączeniem barw ciepłej i chłodnej - czerwieni i błękitu - ma w sobie nieco melancholii a zarazem wyrafinowania i tajemniczości. Narożnik TOSCA w obiciu o intensywnym odcieniu winogron dojrzewających w promieniach południowego słońca przykuwa wzrok nadając salonowi bardziej ekskluzywnego charakteru. Proste, geometryczne kształty mebla sprawiają, że wnętrze sprawia wrażenie przestronnego i uporządkowanego.

Włoski sposób na relaks
Toskańczycy spędzają długie, popołudniowe godziny na wypoczynku po sytym posiłku. Te chwile relaksu wymagają wygodnych, łatwo rozkładanych mebli wypoczynkowych, w których można wygodnie się ułożyć. W narożniku TOSCA elegancja i niebanalna forma spotykają się z praktycznością użytkowania. Został on wyposażony w szerokie podłokietniki i lekko zaokrąglone, miękkie oparcia wypełnione pianką, które wnoszą wygodę użytkowania na najwyższy poziom. Wyjątkowo duża powierzchnia siedzisk oznacza większą ilość miejsc do siedzenia, dzięki czemu mebel sprawdza się podczas większych przyjęć towarzyskich. Poduszki w dwóch rozmiarach pełnią funkcję idealnego oparcia dla pleców lub głowy – wedle uznania. Prosty w obsłudze mechanizm umożliwia przeobrażenie mebla dziennego w przestronne łoże, z którego możemy skorzystać w każdej chwili. Ponadto pojemna skrzynia pościelowa w otomanie zwiększa funkcjonalność narożnika TOSCA, pozwalającego nie tylko godnie przyjmować gości, lecz także łatwo utrzymać ład w pomieszczeniach pełniących rolę sypialni. W oparciu o wybrane materiały z wzornika tkanin Fabryki Mebli Gawin klient może stworzyć indywidualne kompozycje kolorystyczne obić mebla.Producent: FM Gawin
Orientacyjna cena narożnika linii TOSCA: od 2190zł brutto

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar