2009-12-13

Pielęgnacja ciała

Seria chocolate and orange

Seria CHOCOLATE & ORANGE to kosmetyki uwodzące zapachem słodkiej czekolady i soczystej pomarańczy. Pieści zmysły, wspaniale relaksuje i odpręża, otula całe ciało czekoladową zmysłowością.

CHOCOLATE & ORANGE Odżywczy żel pod prysznic o zapachu czekolady z dodatkiem olejku ze słodkiej pomarańczy. Żel przeznaczony do codziennej pielęgnacji, poprawia samopoczucie, stymulując produkcję endorfin.
250 ml cena 14 zł

CHOCOLATE & ORANGE Odżywczy shake do kąpieli i pod prysznic o zapachu czekolady z dodatkiem olejku ze słodkiej pomarańczy. Idealne połączenie olejku z żelem do kąpieli sprawi, że Twoja skóra będzie doskonale nawilżona.
250 ml cena 16 zł

CHOCOLATE & ORANGE Odżywczy olejek do masażu o zapachu czekolady z dodatkiem olejku ze słodkiej pomarańczy. Olejek doskonale zmiękcza skórę, powodując, że staje się jedwabiście gładka.
250 ml cena 19 zł

CHOCOLATE & ORANGE Czekoladowy puder do kąpieli z dodatkiem słodkiej pomarańczy. Puder naturalny do pielęgnacji suchej skóry, działa kojąco, poprawia jej elastyczność. Jego delikatny aromat łagodzi zmęczenie.
250 ml cena 19zł

CHOCOLATE & ORANGE Odżywczy kawior do kąpieli o zapachu czekolady z dodatkiem olejku ze słodkiej pomarańczy. Bogactwo minerałów i olejków naturalnych zamkniętych w miniperełkach. Doskonale rewitalizuje zmęczoną skórę.
250 ml cena 19 zł

CHOCOLATE & ORANGE Odżywcze masełko do ciała o zapachu czekolady z dodatkiem olejku ze słodkiej pomarańczy. Dzięki swej jedwabistej konsystencji doskonale nawilża i odżywia skórę.
250 ml cena 19 zł

STARA MYDLARNIA

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar