2009-11-17

PLOTKI

Alicia Keys wydaje kolejne utwory

Już niedługo będziemy mogli się przekonać, jak to jest z najnowszą płytą Alicii Keys. Tymczasem wiadomo już jak wygląda okładka czwartego już studyjnego albumu piosenkarki, którego tytuł brzmi "The Element of Freedom". Na okładce płyty widzimy zbliżenie artystki, która otrzymała nominację dla Ulubionej Artystki R&B 2010, jeżeli chodzi o nagrody People's Choice Awards, w bluzce wiązanej na szyi. Jak wygląda? Sami oceńcie. Dla mnie jak zwykle pięknie.

Pierwszy singiel z płyty "Doesn't Mean Anyhting" juz znamy, a premiera płyty jest przewidziana na 15 grudnia tego roku. Na płycie będziemy mogli znaleźć piosenkę "Empire State of Mind Part 2", na której Alicia tworzy duet z Jay-Z. Plotki również donoszą, że krążek będzie zawierał utwór z wokalem Beyonce Knowles.

Ostatnio Alicia nagrywała swój drugi singiel "Try Sleeping With a Broken Heart". Na teledysku możemy zobaczyć kobietę z umiejętnością uleczania, która uniemożliwia jej dotykanie kogokolwiek, gdyż jeżeli kogoś dotknie to odbiera mu fizyczną siłę.

Alicia Keys również przejmie scenę 22 listopada razem z Jay-Z, by dać wspólny występ podczas 37 rozdania nagród American Music Awards.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar