2009-11-13

PLOTKI

Lindsay Lohan okalecza się

Mama Lindsay Lohan twierdzi, że jej córka okalecza się – tnie się. Dina Lohan powiedziała swojemu byłemu mężowi (tacie Lindsay), że ich córka się okalecza, gdyż jej życie to spirala, która coraz bardziej wymyka się spod kontroli.

”W rozmowie telefonicznej powiedziała: „Jej okaleczanie się….Tak, to bardzo złe Michael. Wiem, że to się stanie. Czuję, że to jest twoja wina, tak czuję i tu nie chodzi o mnie”. Mama Lindsay jak widać uważa, że to wina wyłącznie ojca ich córki. Natomiast Lindsay rzeczywiście widziano z bliznami na rękach i wtedy pojawiły się plotki o okaleczaniu.

Mama Lindsay to nie pierwsza osoba, która podejmuje ten temat. Asystentka Lohan również poruszała ten temat z tatą Lindsay. „Każdego dnia próbuję ocalić życie twojej córki. Znowu jest w rozsypce, nie jest wcale lepiej niż dwa lata temu i ona dobrze o tym wie. Gdybym nie była wciąż blisko niej, to znalazłaby się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Zrezygnowałam już ze wszystkiego, z mojego chłopaka, rodziców, psa i mojego mieszkania w Los Angeles i wszystko po to, by nie dopuścić, żeby twoja córka się zabiła”.

Natomiast tata Lindsay rzeczywiście wyraża swój niepokój, boi się o córkę, ale jest to związane z lekami, które przyjmuje i od których jest podobno uzależniona. „Chcę żeby moja córka przestała brać te leki. Nigdy wcześniej ich nie potrzebowała…Nie będę patrzył na to, jak moja córka się zabija. Teraz możecie mnie nienawidzić, ale potem będziecie mnie kochać, ponieważ zamierzam odmienić jej życie”.

Oby ktoś rzeczywiście odmienił jej życie, gdyż może być naprawdę źle, a szkoda tak młodej dziewczyny.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar