2009-11-07

PLOTKI

Mariah Carey zniewolona w małżeństwie

Mariah Carey była zniewolona w poprzednim małżeństwie. Ujawnia i opowiada o tym, jaki duży wpływ ma na nią walka, którą musiała stoczyć w przeszłości, w swoim poprzednim związku. Piosenkarka powiedziała również, że temu wszystkiemu winny jest jej mąż Tommy Mottola.

"Znęcanie się ma kila obliczy. Może być emocjonalne, psychiczne, fizyczne... Myślę, że nagle jesteś w sytuacji, w której czujesz, że jesteś zamknięta w klatce. Taka była moja sytuacja. Dla mnie uwolnienie się z tego więzienia było niezwykle trudne, bo łączyło mnie nie tylko małżeństwo, ale jeszcze interesy, przez to nie miałam kontroli nad swoim życiem".

Mariah wyszła za Tommy`ego w 1993 r. po tym jak jej mąż zapisał ją do studia CBS Records. 3 lata później byli w separacji, a w 1998 r. wzięli rozwód.

Mariah Carey odniosła się również do tego, co spotkało Rihanne. "Byłam bardzo odosobniona, kiedy po raz pierwszy zaczęłam wychodzić. Mogłam być tylko młoda i spotykać się z młodym chłopakiem, który również był gwiazdą. Pracowaliśmy razem, zawsze byliśmy razem. Wiecie co mam na myśli? Tak naprawdę ja nie mogłam wychodzić z domu, więc nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co przeżyła Rihanna".

Niezależnie od tego, czy jest się gwiazdą, czy nie, człowieka mogą spotkać różne rzeczy takie jak pobicie, znęcanie się psychiczne, czy emocjonalne zniewolenie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar