2009-11-04

PLOTKI

Alec Baldwin i Steve Martin

Praca jako gospodarz tak wielkiej imprezy będzie czymś nowym dla aktora Aleca Baldwina, a Steve Martin pojawi się już po raz trzeci w roli gospodarza. Steve już miał ten zaszczyt, gdy odbywało się 73 i 75 rozdanie Oscarów. Mimo, że dla Balwina jest to pierwsza taka uroczystość, którą poprowadzi, to nie będzie to jego debiut telewizyjny, gdyż w 2003 r. można było go zobaczyć w roli prezentera.

”Uważamy, że para Steve i Alec jest idealna na gospodarzy rozdania Oscarów. Steve wniesie swoje doświadczenie z poprzednich imprez, a Alec wniesie świeżość w to wszystko”.

W prasie pojawiła się notatka z komentarzem Martina, który razem z Baldwinem gra w najnowszej komedii "It's Complicated". „Cieszę się, że będę prowadził rozdanie Oscarów razem z moim filmowym wrogiem”. Na to Alec odpowiedział: „Nie gram na banjo, ale jestem bardzo podekscytowany, że będę gospodarzem na rozdaniu Oscarów – to dla mnie życiowa szansa”.

82 Rozdanie Oscar odbędzie się 7 marca 2010 r. Gala będzie transmitowana przez ABC Television Network. Pretendenci do nagrody zostaną ogłoszeni 2 lutego 2010 r.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar